• SR

Rodzice Renaty Kaczoruk urażeni roastem Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarz podpadł ojcu modelki

Kuba Wojewódzki podpadł ojcu Renaty Kaczoruk

Rodzina Renaty Kaczoruk czuje się bardzo urażona roastem Kuby Wojewódzkiego! Zwłaszcza tata modelki, Ryszard Kaczoruk, wrocławski biznesmen - nie może zrozumieć dlaczego dziennikarz zgodził się na to, aby w sieci wyemitowano najbardziej kontrowersyjną część roastu, w której nie zostawiono suchej nitki na Renacie. Jest oburzony zachowaniem Kuby!


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Rozenek komentuje rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk. Jej reakcja Was zaskoczy!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Roast przyczyną kryzysu w związku Kuby Wojewódzkiego?

W roaście Kuby Wojewódzkiego obrażano wszystkich jego uczestników. Jednak w części, która nie była emitowana w telewizji, a tylko w sieci, najbardziej dostało się Renacie Kaczoruk. Oto niektóre z wypowiedzi:

Szymon Majewski ma żonę i dzieci, a Ty masz tylko narzeczoną, która wygląda jak nakokszony wieszak -  powiedział Antoni Syrek-Dąbrowski.

Jak Kaczoruk wprowadziła się do Kuby, myślała, że to co mają przy łóżku to szklanka wody. Kuba tak się na nią wkurzał, że w nocy z niej piła, bo ona przez lata lachociąstwa tak się przyzwyczaiła, że nie poczuła, jak połyka Twoją sztuczną szczękę - mówił Sebastian Rejtan.

Takie żarty nie spodobały się rodzinie Renaty. Jak donosi "Na żywo", ojciec Kaczoruk stracił do Kuby zaufanie. Na początku chwalił wybranka córki, zapewniając, że jego poglądy nie mają wpływu na to, jak go odbiera. Sam jest przychylny prawicy. Doceniał fakt, że Wojewódzki bardzo dba o Renatę. Jednak wszystko zniszczył ponoć roast:

Kuba ma powody do zmartwienia, bo w jednej chwili stracił zaufanie, jakim darzył go ojciec Renaty - Ryszard Kaczoruk. Przyszły teść zdenerwował się zwłaszcza na wieść że za nagranie skandalicznego programu Wojewódzki zainkasował od TVN-u 100 tys. złotych! - twierdzi informator "Na żywo".

Gazeta donosi również, że Renata również jest zaniepokojona całą sytuacją. Zastanawia się ponoć, czy Kuba nie chce wykorzystywać ich miłości do celów promocyjnych. Jednak tutaj tabloid nie ma racji. Sama Kaczoruk w jednym z wywiadów zapewniała, że takie poczucie humoru, jakie zaprezentowano w roaście, zupełnie jej nie przeszkadza:

Rozbawiły mnie trzy żarty, naprawdę były bardzo dobre. Ja bardzo cenię żart taki jaki reprezentuje Abelard Giza. Nie dotknęło mnie to, ponieważ nie traktuje tego poważnie - mówiła.

Czy rodzina Renaty wybaczy Kubie?

 

Zobacz: Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk spodziewają się dziecka?! Dziennikarz pokazał wymowne zdjęcie!

 

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki nie mają kryzysu przez roast!

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk nie jest obrażona żartami w roaście.

Renata Kaczoruk w puchowej kurtce

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk są zaręczeni!

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk trzymają się za ręce
Fot. Eastnews

 

 

Czy Kuba powinien pozwolić na takie żarty z Renaty?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady