Rio 2016. Kontuzja Michała Jureckiego w meczu z Egiptem. Co dalej z występami kluczowego gracza reprezentacji?

Michał Jurecki kontuzja na Rio 2016
Fot. East News
Michał Jurecki doznał kontuzji podczas meczu z Egiptem. Czołowy polski piłkarz ręczny, lider reprezentacji i jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodników nie był w stanie zejść z boiska o własnych siłach. Wyglądało to na bardzo poważną kontuzję, która wykluczy go z igrzysk.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Party kocha, Party szlocha! Rihanna zlekceważyła polskich fanów, Rozenek polską Victorią Beckham!

Czy Michał Jurecki zagra w Rio?

Kontuzja była bardzo pechowa. Na pięć sekund przed końcem meczu na Jureckiego upadł kolega z drużyny, Mateusz Kus. Tak niefortunnie, że rozgrywający uszkodził staw skokowy. Zniesiony za boisko po udzieleniu pomocy przez masażystów próbował wejść z powrotem, ale nie był w stanie. Polacy pewnie wygrali mecz z Egiptem 33:25 zachowując szanse na wyjście z grupy eliminacyjnej, ale wszyscy zadają sobie pytanie: Czy Michał Jurecki będzie mógł jeszcze grać w olimpijskim turnieju? O to samo zapytali Jureckiego dziennikarze.
– Nie jest tak źle, jak się na początku wydawało – powiedział w wywiadzie dla Sport.pl – W piątek będziemy oczywiście wiedzieć więcej, zobaczymy, czy pojawi się opuchlizna bądź krwiaki, ale mamy 48 godzin do meczu ze Szwecją i nie wykluczam, że w tym spotkaniu zagram. Zresztą lekarze robili wszystko, bym wrócił na parkiet już w tym meczu, z Egiptem, ale uznaliśmy, że nie ma to sensu.
Trzymamy kciuki, żeby popularny Dzidziuś mógł zagrać. Mecz ze Szwecją w nocy z soboty na niedzielę (godz. 00.50) polskiego czasu.
 
Polacy pewnie wygrali z Egiptem 33:25.
piłkarze ręczni Polska - Egipt igrzyska Rio 2016
Fot. East News
Plebiscyt Party

Czy Polska ma szansę na igrzyskach bez Michała Jureckiego?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje