Renata Kaczoruk pierwszy raz o zaręczynach z Kubą Wojewódzkim

Renata Kaczoruk w puchowej kurtce

Renata Kaczoruk pierwszy raz skomentowała zaręczyny z Kubą Wojewódzkim! Do tej pory modelka i dziennikarz wrzucali na Instagram tylko dwuznaczne zdjęcia, ale nigdy nie potwierdzili tego, czy naprawdę podjęli decyzję o tym, by wziąć ślub. Renata Kaczoruk była gościem w programie "Kobiecym Okiem", gdzie zmierzyła się z tym trudnym pytaniem. Jak na nie zareagowała? Czy zaręczyny odbyły się naprawdę?

Proponuję i zachęcam wszystkich do tego, żeby traktowali konwencję jako konwencję. Żeby traktowali tego rodzaju manifestacje jako taki bodziec do przemyślenia tego, dlaczego nas w ogóle interesuje czyjaś prywatność i na ile mamy do niej prawo, na ile powinniśmy oczekiwać, że ktoś będzie się z nami nią dzielił. Ja tego nie chcę. To jest mój żart, to jest moje poczucie humoru, moja swoboda w tym obszarze. 

Piękna modelka nie chciała jednak odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, czy Kuba Wojewódzki jej się oświadczył. Jedno jest pewne: oboje są razem bardzo szczęśliwi, co można zauważyć po tym, jak Renata promienieje przy jego boku. Ostatnio jednak dużo bardziej gorącym tematem niż zaręczyny jest... ciąża modelki. Spekulacje na ten temat znowu rozpoczęły wymowne zdjęcia i podpisy pod nimi na Instagramie. Czy to kolejny żart?

 

Zobacz: Renata Kaczoruk na Instagramie: "Od dawna czułam, że czegoś mi brakuje do poczucia PEŁNI...". O co chodzi?!​

 

Renata Kaczoruk skomentowała zaręczyny z Kubą Wojewódzkim

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk

 

Czy para naprawdę się zaręczyła?

Renata Kaczoruk jako modelka podczas pokazu Paprocki & Brzozowski w wieczorowej sukni
Fot. ONS

Może Cię również zainteresować:

Rozenek komentuje rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk. Jej reakcja Was zaskoczy!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki naprawdę zaręczyli się?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady