TYLKO U NAS! Renata Kaczoruk poprowadzi własny program! Pomógł jej Kuba Wojewódzki?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na premierze
Fot. East News

Renata Kaczoruk dostała własny program! Okazuje się, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" to dopiero początek nowego rozdziału w życiu Renaty. Jak donosi "Flesz", już wkrótce modelka zostanie gospodynią nowego internetowego programu.

 

Przeczytaj: "Taniec działa na mnie jak najlepsza terapia". Renata Kaczoruk zdradza, dlaczego poszła do "Tańca z Gwiazdami".

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Dlaczego w biografii Kuby Wojewódzkiego nie ma Renaty Kaczoruk? Tego się nie spodziewaliście...

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

O czym będzie program Renaty Kaczoruk?

Kaczoruk dostała propozycję z portalu Onet.pl i to właśnie tam będą emitowane odcinki jej nowego programu. Renata, wspólnie z zaproszonymi do studia gośćmi, będzie poruszać społecznie ważne tematy. Ona sama na razie nie chce jeszcze zdradzać szczegółów nowego przedsięwzięcia. Kiedy zadebiutuje w roli dziennikarki? Okazuje się, że wszystko jest już gotowe, a producenci czekają aż Renata skończy swoją przygodę z "Tańcem z Gwiazdami". To jednak może tak szybko nie nastąpić, bo Kaczoruk i jej taneczny partner, Michał Jeziorowski, radzą sobie naprawdę znakomicie.

 

Plotkowano, że propozycja z Onetu to w dużej mierze zasługa znajomości Kuby Wojewódzkiego. Party.pl dowiedziało się, jak jest naprawdę!

– Renata pracuje na własne nazwisko. Realizuje różne projekty, którymi się medialnie nie chwali. Owszem, Kuba ja wspiera, ale nic jej nie załatwiał. Umówili się też, że nie będzie komentował jej zawodowych wyborów. A propozycja z Onetu przyszła do Renaty jeszcze przed udziałem w "Tańcu z Gwiazdami" i jest wynikiem kilkumiesięcznych rozmów – zdradza osoba z otoczenia Kaczoruk.

 

Jak Renata zamierza świętować kolejny krok w swojej karierze? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

 

Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski walczą o Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami".

Renata Kaczoruk
Fot. ONS

Wkrótce modelka poprowadzi swój program w jednym z portali internetowych.

Renata Kaczoruk
Fot. ONS

 

Czy udział w "TzG" pomógł Renacie Kaczoruk odzyskać sympatię widzów?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje