Product Placement w teledysku Haliny Mlynkovej
Vevo

Product placement w teledyskach nawet najbardziej znanych artystów to w obecnych czasach standard. Tylko nieliczni potrafią tak wkomponować reklamowany produkt, że nie odwraca to uwagi widza od tego, co najważniejsze. Najczęściej jednak jesteśmy świadkami mało wyrafinowanego lokowania produktu, które mocno rzuca się w oczy i sprawia, że teledyski wyglądają jak reklamy. Przypomnijmy: W swoim pierwszym teledysku Maja Hyży reklamuje kosmetyki

Na podobny zabieg zdecydowała się teraz Halina Mlynkova. Wokalistka zaprezentowała właśnie fanom klip do najnowszego singla "Ostatni raz", który promuje jej płytę "Po drugiej stronie lustra". Obrazek jest miły dla oka, Halina wygląda w nim przepięknie, ale... Równie dobrze mógłby to być spot reklamowy pewnej drogerii, której z nazwy nie wymienimy. Zaufajcie nam - po kilku zaledwie kadrach teledysku nie będziecie mieli wątpliwości, jakiej marce Mlynkova zawdzięcza doskonale czerwone usta.

Oceńcie sami poniżej. Jeszcze teledysk czy już reklama?

Zobacz: Mlynkova 11 lat temu rozstała się z zespołem Brathanki. Teraz zdradza szokujące kulisyHalina Mlynkova z facetem na salonach:

Więcej na temat Halina Mlynkova