• km

Rafał Mroczek zostanie ojcem?! Jego zdjęcie z narzeczoną wywołało burzę w sieci!

Rafał Mroczek
Fot. Facebook

Rafał Mroczek już niedługo zostanie ojcem?! Spekulacje o tym, że aktor już wkrótce będzie tatą, pojawiły się w Internecie po ostatnim zdjęciu, jakie pojawiło się profilu gwiazdora. Rafał Mroczek wypoczywa obecnie na Mazurach w towarzystwie swojej narzeczonej i przyjaciół. To właśnie zdjęcie z Joanną Skrzyszewską w tle wywołało falę domysłów. Widzimy na nim, jak modelka i była Miss Polski Nastolatek siedzi na pomoście. Dociekliwi dopatrują się na zdjęciu zaokrąglonego brzuszka ukochanej Rafała Mroczka. (Polecamy: Nieplanowana ciąża w młodym wieku – jak powiedzieć rodzicom?)

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Czy Paweł i Julka będą wreszcie razem? Rafał Mroczek zdradza, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut, Bartek Ufniarz

Rafał Mroczek będzie tatą?

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska zaręczyli się dwa miesiące temu, podczas romantycznego wyjazdu do Meksyku. Czy już wkrótce zostaną rodzicami? Nie jest to wykluczone. Niedawno swoje pierwsze dziecko powitał na świecie Marcin Mroczek, który jest zachwycony tacierzyństwem. Czyżby Rafał postanowił pójść w jego ślady? Nie od dziś wiadomo, że bliźniacy różne rzeczy lubią robić razem. Zobaczcie zdjęcie i oceńcie sami. ;)

 

Zobacz też: Marcin Mroczek chce mieć drugie dziecko! Teraz córeczka! "Super, że jest to syn. Będzie pilnował siostry!"

 

Rafał Mroczek będzie tatą? To zdjęcie wywołało burzę w sieci.

Rafał Mroczek
Fot. Facebook

Niedawno ojcem został jego brat Marcin Mroczek. Czy rodzina Mroczków już wkrótce powiększy się ponownie?

Marcin Mroczek
Fot. Facebook

Myślisz, że Rafał Mroczek naprawdę zostanie ojcem?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady