Rafał Maślak zdradził, dlaczego odpadł z Agenta. Opowiedział też o kłopotach w swoim związku...

Kamila Nicpoń, Rafał Maślak
Fot. ONS

Rafał Maślak nie ukrywa, że był bardzo zaskoczony kiedy usłyszał, że to właśnie on w drugim odcinku odpada z programu "Agent Gwiazdy". Model pojawił się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział o swojej przygodzie w show TVN. Maślak opowiedział, jak zareagował, kiedy usłyszał, że ma pożegnać się z "Agentem".


Powiem szczerze, że to było największe zaskoczenie w moim życiu. Myślałem, że wszystko idzie zgodnie z planem. Rozmawiałem z uczestnikami, pytałem kogo typują na agenta. I większość z nich mówiło, że mnie. Więc czułem się dosyć pewnie, bo myślałem, że nawet jeśli ja będę źle typował, to że tyle osób mnie typuje jako agenta - to daje mi jakąś podstawę, żeby nie odpaść. Jak zobaczyłem czerwony ekran, to nie wiedziałem czy mam wyjść czy schować się pod krzesło. Wszystko było ok w zadaniach, tylko później ten test dwudziestu pytań, który określał osobę agenta... To były bardzo dziwne pytania, bardzo szczegółowe. Próbowałem stworzyć coś z niczego, a wskazówki pewnie były na wyciągnięcie ręki.

 
Przy okazji wizyty w DDTVN Rafał Maślak opowiedział o swoim związku z Kamilą Nicpoń. W walentynki Maślak zamieścił jednoznaczny wpis na Facebooku z którego wynikało, że rozstał się z partnerką. Celebryta przyznał, że pojawił się kryzys, który na szczęście został już zażegnany.

Był tam jakiś mały kryzys, ale to chyba było za bardzo rozdmuchane przez media. Jedno, drugie nakręciło takie love story. Tabloidy lubią szybko chwytać, natomiast jest wszystko ok. Cały czas gdzieś tam byłem na wyjazdach, tutaj był wyjazd związany z Agentem. Później nazbierało mi się pracy po tym wyjeździe... Związek polega na tym, że trzeba cały czas walczyć i cały czas pielęgnować. Ja o tym wiedziałem, ale troszeczkę zapomniałem. Teraz na pewno już będzie ok -przyznał Maślak.

Przypominamy, że razem z Rafałem Maślakiem z Agenta odpadł również Vienio (Piotr Więcławski). Niestety, w śniadaniowym programie zabrakło rapera.

 

Zobacz także: Rafał Maślak i Kamila Nicpoń znów są razem! Model zamieścił intymne zdjęcie na Facebooku

 

Rafał Maślak opowiedział o programie Agent.

Model w DDTVN mówił również o swoim związku z Kamilą Nicpoń.

 

 

Może Cię również zainteresować:

Kinga Rusin nie integrowała się z uczestnikami Agenta? Rafał Maślak zdradza, jak było naprawdę!

Żałujecie, że Rafał Maślak odpadł z programu Agent?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje