TYLKO U NAS: Radek Pestka ocenia stylizację Kasi Sokołowskiej! Co sądzi o jej szpilkach w cętki?

Radek Pestka ocenia stylizację Kasi Sokołowskiej

Tylko u nas! Kolejna odsłona naszego cyklu, w którym Radek Pestka ocenia stylizację gwiazd. Tym razem trafiło na Kasię Sokołowską i jej outfit z pokazu MMC. Producentka pokazów mody i jurorka Top Model nie zawiodła. Ale czy jej brązowy komplet przypadł do gustu zwycięzcy Top Model.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: "Skoro Rozenek przychodzi z Radkiem, to czemu ja nie mogę z Romkiem" - Radek Pestka o swoim chłopaku

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Radek Pestka ocenia Kasię Sokołowską

Radek Pestka poznał Kasię Sokołowską podczas castingów do Top Model. Podziwia ją za to, że jest bardzo profesjonalna i bardzo ceni jej pracę:

Znam Kasię Sokołowską już dość długo – pierwszy raz spotkaliśmy się na castingu do TOP MODEL, w którym jest jurorką. Bardzo dobrze wspominam Kasię z programu, jest niezwykle profesjonalną, a jednocześnie ciepłą i przyjazną osobą. Jej wiara we mnie i w moje możliwości dawały mi dodatkową motywację w programie, szczególnie przy konkurencjach związanych z wybiegiem.

A jak spodobała mu się stylizacja z pokazu nowej kolekcji MMC? Zobaczcie, co powiedział nam Radek:

Kasia zaprezentowała brązowo-miedziany komplet, oczywiście autorstwa duetu Majer i Michalak. Przewiązany z talii płaszcz idealnie zbudował proporcje sylwetki, a szerokie spodnie nadały całości niezwykle modowego charakteru – to prawdziwy hit tego sezonu! Kasia zawsze pamięta o odpowiednio dobranych dodatkach – jako ambasadorka i twarz kampanii APART wybrała biżuterię tej marki. Efekt? Nienaganny styl i elegancja! Szpilki w cętki nadały szyku i... dodały dodatkowych centymetrów, podkreślając największy atut – długie nogi. Kasia słynie z nienagannego gustu – jest zawsze ubrana odpowiednio do okazji, bardzo zwraca uwagę na detale i jakość ubrań. Dzięki temu wygląda zjawiskowo nawet w „zwykłym” dresie od Roberta Kupisza.

W czym tkwi jej sekret? Radek wie: w szpilkach!

Poza wyczuciem stylu, jest to sprawdzony patent – wysokie szpilki, które zakłada nawet do wspomnianych dresów (pamiętam taką stylizację z programu). Kasia świetnie prezentuje się na obcasach i potrafi w nich chodzić jak modelka, dając przykład dziewczynom, z którymi pracuje na pokazach. Jej followersi na Insta na pewno kojarzą hashtagi #kasianaobcasach i #kasiabezobcasów. Ja zdecydowanie jestem fanem pierwszej opcji! - ocenia Radek Pestka.

Zobacz: TYLKO U NAS: Radek Pestka o stylizacji Joanny Horodyńskiej: "Wisienką na torcie był...". Sprawdźcie, co!

 

Kasia Sokołowska na pokazie MMC.

Kasia Sokołowska na pokazie MMC

 

Radek Pestka na pokazie MMC.

Radek Pestka na pokazie MMC

 

Kasia i Radek znają się odkąd Pestka wziął udział w Top Model.

Radek Pestka ocenia Katarzynę Sokołowską

Zgadzasz się z Radkiem Pestką?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady