Znasz piosenki Agnieszki Chylińskiej? Ile wiesz o wokalistce? Sprawdź się w naszym quizie!

Agnieszka Chylińska w swojej karierze przeszła sporą metamorfozę - od zbuntowanej nastolatki, która na wielkiej gali potrafiła powiedzieć: "Nauczyciele fuck off" do pięknej jurorki "Mam talent" i matki trójki dzieci. Ostatnio Agnieszka zaskoczyła swoich fanów, gdy wydała bez zapowiedzi nową płytę "Forever Child", na której znalazła się piosenka "Królowa łez". Teledysk do tego utworu bije rekordy popularności w internecie - w kilka dni obejrzało go ponad 2 mln osób. Wszystko wskazuje na to, że nowa płyta Agnieszki osiągnie sukces! Jej fani są zachwyceni powrotem gwiazdy na scenę, ale martwią się jednak tym, co się dzieje w jej życiu prywatnym. W jednym z wywiadów Agnieszka zasugerowała, że nie wszystko dobrze układa się w jej związku. Nie chciała jednak zdradzać o co chodzi, ale z pewnością wkrótce więcej informacji na ten temat wyjdzie na jaw. 

 

ZOBACZ: Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys w małżeństwie? "Nie złożyłam pozwu rozwodowego, ale..."

 

Z okazji premiery płyty artystki postanowiliśmy przygotować dla Was Quiz - jak dobrze znacie Agnieszkę Chylińską? Czy pamiętacie wszystkie teksty jej piosenek z płyt solowych, jak i utworów z albumów stworzonych z O.N.A? Zachęcamy do zabawy!

 

ZOBACZ: Jarosław Kuźniar do Agnieszki Chylińskiej: "Dlaczego jesteś taka chudzinka?". Riposta wokalistki zwaliła go z nóg!

 

Agnieszka Chylińska promuje obecnie swój nowy album  "Forever Child"

  • 1 . Podczas jakiej gali muzycznej Agnieszka powiedziała słynne: "Nauczyciele fuck off"?


  • 2 . Z której piosenki Agnieszki pochodzi ten fragment: "Bo kiedy tylko staję się zbyt ludzka niż byś tego chciał..."


  • 3 . Agnieszka płytę Modern Rocking nagrała z duetem producentów Plan B – Bartkiem Królikiem i Markiem Piotrowskim. Z jakim wcześniej zespołem współpracował ten duet?


  • 4 . Z której piosenki Agnieszki pochodzi ten fragment: "Chciałam pokochać Cię ale nie wiem jak, umiera się ten pierwszy raz…"


  • 5 . W jakim filmie animowanym Agnieszka podkładała swój głos?


  • 6 . Z której piosenka Agnieszki pochodzi ten fragment: "Jak mam z serca wyrwać cię? To jak przestać żyć i nie wiedzieć co to strach..."


  • 7 . W jakim polskim serialu zagrała Agnieszka?


  • 8 . Z której piosenki Agnieszki pochodzi ten fragment: "Nie chcę żałować żadnych chwil chociaż wiem, że nie było kolorowo"


  • 9 . Z jakiego polskiego miasta pochodzi Agnieszka?


  • 10 . Z której piosenki Agnieszki pochodzi ten fragment: "Dzisiaj wiem, że płomień zgasł, dzisiaj wiem, że nie ma nas"?Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Ewa Farna o metamorfozie Agnieszki Chylińskiej: "Zaryzykowała, mogła stracić fanów!"

Źródło: Bartek Ufniarz, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady