Znasz piosenki Agnieszki Chylińskiej? Ile wiesz o wokalistce? Sprawdź się w naszym quizie!

Agnieszka Chylińska w swojej karierze przeszła sporą metamorfozę - od zbuntowanej nastolatki, która na wielkiej gali potrafiła powiedzieć: "Nauczyciele fuck off" do pięknej jurorki "Mam talent" i matki trójki dzieci. Ostatnio Agnieszka zaskoczyła swoich fanów, gdy wydała bez zapowiedzi nową płytę "Forever Child", na której znalazła się piosenka "Królowa łez". Teledysk do tego utworu bije rekordy popularności w internecie - w kilka dni obejrzało go ponad 2 mln osób. Wszystko wskazuje na to, że nowa płyta Agnieszki osiągnie sukces! Jej fani są zachwyceni powrotem gwiazdy na scenę, ale martwią się jednak tym, co się dzieje w jej życiu prywatnym. W jednym z wywiadów Agnieszka zasugerowała, że nie wszystko dobrze układa się w jej związku. Nie chciała jednak zdradzać o co chodzi, ale z pewnością wkrótce więcej informacji na ten temat wyjdzie na jaw. 

 

ZOBACZ: Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys w małżeństwie? "Nie złożyłam pozwu rozwodowego, ale..."

 

Z okazji premiery płyty artystki postanowiliśmy przygotować dla Was Quiz - jak dobrze znacie Agnieszkę Chylińską? Czy pamiętacie wszystkie teksty jej piosenek z płyt solowych, jak i utworów z albumów stworzonych z O.N.A? Zachęcamy do zabawy!

 

ZOBACZ: Jarosław Kuźniar do Agnieszki Chylińskiej: "Dlaczego jesteś taka chudzinka?". Riposta wokalistki zwaliła go z nóg!

 

Agnieszka Chylińska promuje obecnie swój nowy album  "Forever Child"

  • 1 . Podczas jakiej gali muzycznej Agnieszka powiedziała słynne: "Nauczyciele fuck off"?


  • 2 . Z której piosenki Agnieszki pochodzi ten fragment: "Bo kiedy tylko staję się zbyt ludzka niż byś tego chciał..."


  • 3 . Agnieszka płytę Modern Rocking nagrała z duetem producentów Plan B – Bartkiem Królikiem i Markiem Piotrowskim. Z jakim wcześniej zespołem współpracował ten duet?


  • 4 . Z której piosenki Agnieszki pochodzi ten fragment: "Chciałam pokochać Cię ale nie wiem jak, umiera się ten pierwszy raz…"


  • 5 . W jakim filmie animowanym Agnieszka podkładała swój głos?


  • 6 . Z której piosenka Agnieszki pochodzi ten fragment: "Jak mam z serca wyrwać cię? To jak przestać żyć i nie wiedzieć co to strach..."


  • 7 . W jakim polskim serialu zagrała Agnieszka?


  • 8 . Z której piosenki Agnieszki pochodzi ten fragment: "Nie chcę żałować żadnych chwil chociaż wiem, że nie było kolorowo"


  • 9 . Z jakiego polskiego miasta pochodzi Agnieszka?


  • 10 . Z której piosenki Agnieszki pochodzi ten fragment: "Dzisiaj wiem, że płomień zgasł, dzisiaj wiem, że nie ma nas"?Może Cię również zainteresować:

Jak wyglądają mąż i dzieci Agnieszki Chylińskiej? To najpilniej strzeżona tajemnica w polskim show-biznesie!

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady