• Party

Wybierz przebój Dekady magazynu "Party"! Czas na wyjątkowy PLEBISCYT!

Plebiscyt 10 lat Party - Przebój 10-lecia

To przy nich bawiliśmy się na najlepszych imprezach, wzruszaliśmy, poznawaliśmy swoje miłości... Każdy z tych przebojów w sposób szczególny zapadł nam w pamieć. Ale który zasłużył na zaszczytne miano PRZEBOJU DEKADY? To Wasz wybór! Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na Wielkiej Gali z okazji 10-lecia magazynu "Party"! Głosowanie trwa do 10 września!

Poznaj nasze uzasadnienia poniżej.

Jest już ciemno - Feel
Utwór, który został nagrodzony Bursztynowym Słowikiem i Słowikiem Publiczności na Sopot Festivalu 2007, zdobył pierwsze miejsce na listach hitów RMF i Eski oraz stał się wizytówką Piotra Kupichy i spółki.


Cicho - Ewa Farna
„Jedynka” na listach MTV Maxxx Hits i VIVA Chart Surfer, Radia Eska oraz w kilkunastu stacjach lokalnych. Do tego ponad 7 mln wyświetleń w YouTubie. Jednym słowem: HIT!


Małe rzeczy - Sylwia Grzeszczak
Pierwsze miejsce na listach RMF i Radia Złote Przeboje oraz telewizji VIVA, a do tego prawie 27 mln wyświetleń w YouTubie. Małe rzeczy, a cieszą :)


My, Słowanie - Donatan & Cleo
Rekordowe 72 mln (!) odtworzeń w YouTubie, ósma pozycja w konkursie Eurowizji. Czy to starczy, żeby zdobyć tytuł przeboju dekady?


Upiłam się Tobą - Beata
14 mln odsłon w YouTubie, certyfikat podwójnie platynowego singla za ponad 40 tys. legalnych pobrań internetowych – to wszystko pokazuje, że Beata Kozidrak ciągle ma talent do pisania wielkich hitów. A czy ten zasługuje na miano przeboju dekady? Rozstrzygnijcie sami!

Może Cię również zainteresować:

"Przyjaciółki": W 10. sezonie rewolucja w życiu Zuzy! Wrócą... dawni bohaterowie! Co jeszcze?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady