Trzecia edycja "Projektu Lady" była hitem czy klapą TVN? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

Projekt Lady 3
Fot. x-news.pl

Ile osób oglądało ostatnią edycję "Projektu Lady"? Za nami wielki finał trzeciej odsłony programu prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek. W ostatnim odcinku o zwycięstwo i tytuł damy walczyły Sandra Rogaczewska, Magdalena Lubacz i Agnieszka Koszelak, ale ostatecznie trzecią serię "Projektu Lady" wygrała Magdalena Lubacz! Teraz pojawia się pytanie- czy show było hitem czy klapą TVN? Wyniki oglądalności są jednoznaczne.

 

Zobacz także: Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała syna! „Przystojniak”, piszą internauci

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Małgorzata Rozenek zdradziła kulisy nowego sezonu "Projekt Lady". "Będą kultowe teksty!"

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

"Projekt Lady" hitem TVN! Postanie kolejna edycja? 

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl trzecią edycję programu "Projekt Lady" oglądało średnio 1,56 mln widzów! Okazuje się, że w czasie nadawania show stacja TVN była liderem na rynku telewizyjnym. Największym zainteresowaniem cieszył się trzeci odcinek- "Projekt Lady" obejrzało wówczas 2,05 mln osób. Jak informują wirtualnemedia.pl trzeci sezon, w porównaniu do drugiej edycji,  zyskał 90 tysięcy widzów!

Program ten pokazuje, że ludzie lubią oglądać takie produkcje, które robią coś dobrego dla swoich uczestników oraz niosą pozytywne wartości- w rozmowie z portalem komentuje producent "Projektu Lady".

Według nieoficjalnych ustaleń portalu wirtualnemedia.pl kolejna edycja "Projektu Lady" prawdopodobnie trafi na antenę TVN już za rok. 

 

Zobacz także: "Projekt Lady" jest wyreżyserowane? Dziewczyny udają? Zobacz co mówi mentorka w show, Tatiana Mindewicz-Puacz

 

Program prowadzony przez Malgorzatę Rozenek był hitem TVN. 

Małgorzata Rozenek na prezentacji programu „Projekt Lady
Fot. East News

 

Trzecią edycję oglądało średnio 1,56 mln widzów.

Finał Projekt Lady 3. Kto wygrał?

Oglądacie program "Projekt Lady"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje