Producent "Pitbulla" wydał oświadczenie: "Vega sam chciał Dodę w filmie!" Wiemy, kto wyreżyseruje trzecią część!

Producent "Pitbulla" wydał oświadczenie: "Vega sam chciał Dodę w filmie!" Wiemy, kto wyreżyseruje trzecią część!
Fot. EastNews/materiały prasowe

Temat „Pitbulla 3” rozgrzewa od kilku dni całą Polskę. Czy „Pitbull 3” powstanie? Kto go wyreżyseruje jeśli nie Patryk Vega? Vega wydał oświadczenie, w którym napisał że „próbowano mu narzucić pomysł obsadowy niezgodny z jego poczuciem poziomu artystycznego”, dlatego ostatecznie wycofuje się ze współpracy nad filmem. W domyśle chodzić miało tu o Dodę, która miała zagrać w trzeciej części Pitbulla. Teraz głos w sprawie zabrał producent „Pitbulla” Emil Stępień. W oświadczeniu odpowiada Patrykowi Vedze.

(...) decyzja o zaangażowaniu Pani Doroty Rabczewskiej w przedmiotowe przedsięwzięcie filmowe zapadła przed kilkoma miesiącami (…) Decyzja motywowana była wyłącznie wysokim poziomem artystycznym, kompetencjami oraz umiejętnościami aktorskimi Pani Doroty Rabczewskiej. Decyzja o podjęciu współpracy z Panią Dorotą Rabczewską podjęta została na podstawie konsultacji z ówczesnym scenarzystą i reżyserem Panem Patrykiem Vegą, który dwukrotnie spotykał się w obecności osób trzecich 
i w miejscach publicznych z Panią Dorotą Rabczewską. (...) Co więcej, Pan Patryk Vega osobiście obiecał Pani Dorocie Rabczewskiej odtworzenie danej roli filmowej i konsultował z nią portret psychologiczny tej postaci, przygotowując fabułę. Ustalenia te były następnie kilkukrotnie przez Pana Vegę potwierdzane, zarówno w rozmowie, ale także w korespondencji elektronicznej na linii Patryk Vega – Emil Stępień – Dorota Rabczewska. (…)

Co w takim razie zdaniem Stępnia sprawiło, że jego i Vegi drogi się rozeszły?

Bezpośrednim czynnikiem hamującym współpracę moją i Pana Vegi były moje obiekcje odnośnie do propozycji scenariusza przedstawionego przez Pana Vegę, który zarówno w mojej ocenie, ale również kilku innych niezależnych osób (zarówno z ekipy filmowej jak i zewnętrznych reżyserów) oceniony został bardzo nisko, jako płytki, niespójny i nierekomendowany do wdrożenia. Tym samym, jako producent podjąłem decyzję o konieczności jego udoskonalenia, co spotkało się z obstrukcją ze strony Pana Vegi - pisze Emil Stępień w oświadczeniu.

POLECAMY: Patryk Vega nakręci nowego Pitbulla! Co na to Doda? "Patryk rzucił się na to"

Źródło: Bartek Ufniarz

Kto wyreżyseruje Pitbulla 3?

Kto w takim razie jeśli nie Patryk Vega wyreżyseruje film „Pitbull 3”? Reżyserem zostanie Władysław Pasikowski znany z takich produkcji jak „Pokłosie”, „Jack Strong”, „Glina”, „Psy” czy „Słodko gorzki”.

 

Komu wierzycie w aferze związanej z „Pitbullem 3”? Patrykowi Vedze czy Emilowi Stępniowi? Myślicie, że zastąpienie Patryka Vegi Władysławem Pasikowskim to dobry pomysł?

 

Kto ma rację w tym sporze? Vega czy Stępień?

Patryk Vega, premiera Pitbulla
Fot. ONS

 

Pitbull. Niebezpieczne kobiety okazał się hitem. Jak będzie z następną częścią, jeśli nie wyreżyseruje jej Patryk Vega?

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety’’
Fot. Materiały Prasowe

Kto powinien wyreżyserować trzecią część Pitbulla?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje