Wiemy, jakie prezenty dostanie para książęca - Kate i William w Gdańsku! ZDJĘCIA

Księżna Kate i książę William

Książę William i księżna Kate już dziś przyjeżdżają do Polski. W Warszawie spędzą dzisiejszy dzień, a jutro wybiorą się do Gdańska. Jakie prezenty dostaną?

Co na pamiątkę dostanie księżna Kate i książę William po tym jak odwiedzą Polskę? To musiało być coś typowo polskiego. Księżna Cambridge Kate otrzyma bursztynową kolię "Qule", a Książę Cambridge William dostanie spinki mankietowe "Elipse". 

 

Obie te rzeczy wykonali artyści ze Studia Projektowego firmy S&A. Podarunek pochodzi od prestiżowej polskiej firmy jubilerskiej S&A Jewellery Design. Prezenty wręczy Prezydent Miasta Gdańsk jako osobisty upominek ze Światowej Stolicy Bursztynu we wtorek 18 lipca w czasie ich wizyty na gdańskim rynku. 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

 

Jakie prezenty dostaną księżna Kate i książę William w Polsce?


Z czego jest zrobiona kolia? Kolia "Qule"została wykonana ręcznie, naszyjnik składa się z elementów złotych próby 585 / 14 K, naturalnego bursztynu bałtyckiego w kolorze mlecznym w kształcie kuli oraz łańcucha pokrytego unikalną, czarną powłoką.

Zobacz: Wiemy, gdzie William i księżna Kate zamieszkają w Polsce! Miejsce dla nich wybrał... Andrzej Duda!


Spinki Mankietowe "Elipse" zostały zaprojektowane przez profesora Sławomira Fijałkowskiego oraz przygotowane w S&A Jewellery Design. Wykonane zostały ze srebra próby 925, pokrytego szlachetną powłoką rodową oraz wiśniowego bursztynu bałtyckiego.

 

Zobacz także: Kto chce zniszczyć wizerunek księżnej Kate? Media uderzają w żonę Williama, pisząc o jej romansie ze znanym tenisistą!

Zobaczcie jak wygląda kolia dla Kate. Ładna?

Kolia bursztynowa

 

Spinki dla księcia Wiliama z Polski.

spinki z bursztynem dla księcia Williama

Księżna Kate nosi delikatną biżuterię. Czy naszyjnik z bursztynem się jej spodoba?

Księżna Kate z córką
 

 

Księżna Kate i książę William przyjadą do polski około 10 rano w poniedziałek 17 lipca. W Gdańsku będą gościć następnego dnia.

książę William, księżna Kate
Fot. East News

Podoba ci się prezent dla księżnej Kate od Polaków - bursztynowa kolia?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje