• BoyToy

Britney Spears nie rozpieszcza synów. Co kupi im na gwiazdkę?

Płyta Britney Spears "Britney Jean" klapą
Fot. ONS

Dla większości gwiazd grudzień jest miesiącem odpoczynku i celebracji świąt Bożego Narodzenia. Są jednak wyjątki. Britney Spears jest właśnie na morderczym finiszu przygotowań do nowej serii koncertów, które artystka da w Las Vegas. Przypomnijmy: Stres, pot i łzy - Britney Spears pokazała jak wygląda jej życie w ostatnim czasie

Nie oznacza to oczywiście, że wokalistka rezygnuje w tym roku ze świąt. Wręcz przeciwnie, zamierza spędzić je w rodzinnym gronie - ze swoim chłopakiem Davidem Lucado i synami Seanem Prestonem i Jaydenem. Mimo dość napiętego grafiku gwiazda znajdzie czas na świąteczne zakupy i prezenty, którymi chce obsypać ukochanych facetów. Okazuje się też, że w przeciwieństwie do wielu innych hollywoodzkich rodziców, Britney nie chce rozpieszczać swoich pociech i kupować im wszystkiego, czego tylko zapragną.

Chcą wszystkiego, co jest możliwe pod słońcem. Mini iPady, nowe telefony. Zachowują się jakby mieli 27 lat. Powtarzam im: macie 7 i 8 lat, nie możecie mieć iPada i komórki! Ogólnie mają teraz bzika na punkcie gadżetów. Gry, komputery, generalnie elektronika. Łatwiej będzie z Davidem. On będzie uradowany, gdy wręczę mu świąteczną kartkę lub coś bardzo prostego. W święta będziemy mieli rodzinny obiad, a sylwestra spędzimy pewnie na przyjęciu w Las Vegas w restauracji Koi - wyznała Britney w rozmowie z E! Entertainment Tonight.


Zawsze wydawało nam się, że Britney nie jest aż tak restrykcyjna. iPady i komórki to nie są odpowiednie gadżety dla dzieciaków?

Zobacz: Dawno nie było tak źle. Nowa płyta Britney to klapa

 

Urodziny-niespodzianka Britney zorganizowane przez dziecięce gwiazdy:

Może Cię również zainteresować:

Gwiazdy, które zostały mamami w 2018 roku. Wiedzieliście, że było ich tak wiele?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady