Pożar w TVP! Ewakuowano prawie 200 osób! Co się stało?

Pożar w gmachu TVP

Pożar w studiu TVP! Wybuchł w piątek (11 marca), około godziny 12.  Na miejscu pojawiło się wiele jednostek straży i karetek. Z siedziby Telewizji Publicznej ewakuowano około 200 osób. Co się stało? Jakie były przyczyny? Znamy wszystkie szczegóły!


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: "Pytanie na śniadanie" z nowym studiem! Robi wrażenie! ZOBACZ

Źródło: TVP

Pożar w siedzibie TVP! Gwiazdy zagrożone?!

Zgłoszenie o pożarze w TVP straż otrzymała około godziny 12.  Paliło się wyposażenie jednej z łazienek z pierwszym piętrze, obok studia "Pytania na śniadanie". Ogień został szybko ugaszony, ale na miejscu pojawiło się kilka wozów strażackich i karetka.

W akcji wzięło udział ponad 30 strażaków! Ewakuowano również prawie 200 pracowników. Rzecznicy TVP już znają przyczyny pożaru:

Najprawdopodobniej powodem tego incydentu było zaprószenie ognia w jednej z łazienek. Nikt nie został poszkodowany dzięki szybkiej i sprawnej akcji straży pożarnej oraz wewnętrznych jednostek organizacyjnych spółki - poinformowała Telewizja Polska w oświadczeniu dla Wirtualnemedia.pl.

Poniżej - zdjęcia z miejsca zdarzenia. Na szczęście, nikomu nic się nie stało - gwiazdy TVP są bezpiecznie. Podobna sytuacja miała miejsce podczas jesiennej ramówki Telewizji Publicznej. Zobacz: Pożar w TVP! Ewakuowano gwiazdy z bankietu po prezentacji ramówki!

 

Pożar w TVP. Ewakuowano mnóstwo osób!

Pożar w studiu TVP!

 

Na miejscu pojawiło się kilka wozów.

Pożar w gmachu Telewizji publicznej

 

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pożar w gmachu Telewizji publicznej

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady