Najpopularniejsze polskie gwiazdy muzyczne na Instagramie
ONS

Polskie gwiazdy coraz śmielej poczynają sobie na Instagramie. Sporo celebrytów odkryło, że portal społecznościowy to nie tylko znakomite narzędzie do kontaktu z fanami, ale i sposób na podtrzymywanie zainteresowania wokół własnej osoby. W końcu nic tak nie podgrzewa atmosfery, jak odpowiednie zdjęcie. Przypomnijmy: Doda szykuje seksowną sesję zdjęciową

Wśród najaktywniejszych użytkowników Instagramu w Polsce przodują muzycy. Dzięki dodatkowym funkcjom aplikacji, mogą publikować nie tylko zdjęcia, ale też krótkie wideo i fragmenty np. nowych teledysków i utworów. Serwis BlitzNews.pl pokusił się o stworzenie rankingu najpopularniejszych polskich artystów na Instagramie i wyniki mogą być dla niektórych zaskakujące.

Na pierwszym miejscu wylądowała Honorata Skarbek. Wokalistka niemal codziennie publikuje nowe zdjęcia, ale po piętach depcze jej nastoletnia sensacja ostatnich tygodni - Dawid Kwiatkowski. Pokaźnym wynikiem może też pochwalić się Doda, Marina Łuczenko i Patricia Kazadi.

AfterParty.pl uważnie śledzi poczynania naszych gwiazd na tym portalu (zobacz: Co publikują polskie gwiazdy na Instagramie?)

Tak wygląda pierwsza dziesiątka najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie. Obserwujecie którąś z nich?

1. Honorata "Honey" Skarbek (honkabiedronka) (36,730 fanów)
2. Dawid Kwiatkowski (kwiatkowsky) (32, 305)
3. Marina Łuczenko (marina_official) (30,563)
4. Doda (dodaqueen) (25,902)
5. Patricia Kazadi (patriciakazadi) (19,351)
6. Margaret (margaretofficial) (18,804)
7. Pezet (pezetofficial) (11,691)
8. Sokół i Marysia Starosta (sokolimarysiastarosta) (11,604)
9. Monika Brodka (monikabrodka) (9,504)
10. Tede (tedef) (9,188)

Zobacz: Ile warte są Facebooki polskich gwiazd?

 

 

Galeria zdjęć gwiazd na Instagramie: