• Joanna Murawska

Doda, Grzeszczak, a może Farna? Wybieramy Miss Festiwalu w Sopocie! GŁOSUJ

Polsat SuperHit Festiwal 2018 dobiega końca. Na trzy dni Opera Leśna w Sopocie zamieniła się w prawdziwą stolicę polskiej piosenki. Na scenie zaprezentowali się ulubieńcy publiczności: Michał Szpak, Grzegorz Hyży, Filip Lato, Popek czy też Sławomir. Nie zabrakło również cudownych kobiet. Do Sopotu przybyły najpiękniejsze polskie piosenkarki na czele z Sylwią Grzeszczak, która świętowała jubileusz 10-lecia działalności scenicznej!

 

Zobacz: Sylwia Grzeszczak świętowała jubileusz w Sopocie! Wyglądała jak KSIĘŻNICZKA!

 

Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2018 należał także do dwóch mocnych osobowości. W Operze Leśnej zaprezentowała się Doda oraz Maryla Rodowicz. Ostatnia z nich nie zawiodła swoich fanów. Po raz kolejny udało jej się zaskoczyć publiczność niebanalną stylizacją, obok której nie dało się przejść obojętnie! Z kolei Doda postawiła na seksowny kostium od swojej ulubionej projektantki, Patrycji Kujawy, który podkreślił jej zgrabną sylwetkę.

 

Która z pań - według ciebie - prezentowała się najlepiej podczas Polsat SuperHit Festiwal 2018? Pomóż nam wybrać Miss Festiwalu w Sopocie. GŁOSUJ W NASZYM PLEBISCYCIE!

 

POLECAMY: Farna, Hyży, Margaret, Kayah, Wyszkoni i wiele innych gwiazd w Sopocie!

 

Polsat SuperHit Festiwal 2018


Może Cię również zainteresować:

Doda, Joanna Liszowska czy Basia Kurdej-Szatan? Kto powinien zagrać Marylę w filmie o jej życiu? Oceniła je sama gwiazda!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady