Stylistka TVN pokazała swoje zdjęcie z pogrzebu Kory i wylała się na nią fala hejtu. Teraz wydała oświadczenie!

Pogrzeb Kory
Fot. East News

Pogrzeb Kory odbył się w środę, 8 sierpnia, na warszawskich Powązkach. Ceremonia utrzymana w świeckim stylu była niezwykle poruszająca dzięki wielu przemowom bliskich i przyjaciół Kory. Swoimi wspomnieniami o artystce podzielili się m.in. mąż Kamil Sipowicz, Wojciech Mann czy Magdalena Środa. Na pogrzebie Kory nie zjawili się jednak tylko najbliżsi, ale tłumy znajomych z show-biznesu i fanów. Niestety, wielu z nich nie potrafiło zachować powagi i robili sobie selfie na ceremonii pogrzebowej lub publikowali swoje fotografie z cmentarza. Internauci nie pozostawili suchej nitki na takich osobach, a wśród nich znalazła się m.in. stylistka Alicja Napiórkowska.

 

Zobacz: Wstrząsające szczegóły choroby Kory! Lekarze stawiali złą diagnozę przez lata?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Ciągle ciężko uwierzyć, że Kory nie ma z nami... "Boginie nie umierają"

Źródło: Karolina Blaszkiewicz, Gary Muvaut

Alicja Napiórkowska opublikowała zdjęcie z pogrzebu Kory

 

Alicja Napiórkowska, stylistka, która występuje w „Dzień Dobry TVN”, oburzyła internautów swoją fotografią z pogrzebu, na której mogliśmy zobaczyć zarówno ją, jak i jej przyjaciela Łukasza Jemioła.

 

Takie prawdziwe, że strach się nie podzielić. Kora znowu dałaś powód do namysłu - napisała stylistka pod zdjęciem.

 

Alicja Napiórkowska
Fot. Instagram

Zdjęcie zostało tak bardzo shejtowane, że Alicja Napiórkowska je usunęła. Zamiast tego opublikowała oświadczenie, zapewniając, że nie interesuje jej promocja własnej osoby, a zdjęcie dodała ze względu na emocje uwiecznione przez fotografa.

 

W związku z zaistniałą sytuacją w mediach, postanowiłam skasować niefortunnie wstawione zdjęcie z dnia 08.08.2018. Zamieściłam je tylko z uwagi na to, iż chciałam się z Wami podzielić emocjami, jakie fotoreporter pięknie uwiecznił na zdjęciu. Nie interesuje mnie jakakolwiek promocja, więc zdjęcie usunęłam. Pozdrawiam - napisała.

 

Potem jednak znów przemyślała kwestię swojego oświadczenia i poddała je lekkiej modyfikacji. Dodała przeprosiny zamiast wątku o promocji.

 

W związku z zaistniałą sytuacją w mediach, postanowiłam skasować niefortunnie wstawione zdjęcie z dnia 08.08.2018. Zamieściłam je tylko z uwagi na to, iż chciałam się z Wami podzielić emocjami, jakie fotoreporter pięknie uwiecznił na zdjęciu. Nie chciałam nikogo urazić, jeżeli tak się stało, to przepraszam - napisała ponownie.

 

Ostatecznie jednak Alicja Napiórkowska usunęła również i tę wersję swojego oświadczenia, najwyraźniej udając, że cała sytuacja w ogóle nie miała miejsca. Co o tym sądzicie?

 

Zobacz też: "Nie bała się śmierci. W pewnym momencie powiedziała: Jestem gotowa"! Na pogrzebie Kory padło wiele poruszających słów

 

Przeczytaj: Menadżerka Kory była przy niej przez ostatnie lata. Piękne słowa na pogrzebie: "Jestem Ci wdzięczna"

 

Zachowanie Napiórkowskiej wywołało falę hejtu

Alicja Napiórkowska
Fot. Instagram

Na razie stylistka usunęła wszelkie ślady po aferze

Alicja Napiórkowska
Fot. Instagram

Uważasz, że Alicja Napiórkowska przegięła?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje