• redakcja afterparty.pl

Dziś pogrzeb Anny Przybylskiej. Żegna ją ponad 5 tysięcy osób

Pogrzeb Ani Przybylskiej. Zdjęcia z pogrzebu Anny Przybylskiej
Fot. ONS

Dziś o godzinie 13:00 rozpoczęły się w Gdyni uroczystości pogrzebowe Anny Przybylskiej. O szczegółach ceremonii poinformowała na oficjalnej stronie internetowej rodzina zmarłej. Najbliżsi aktorki zaapelowali też o nie przynoszenie kwiatów i nie robienie zdjęć podczas pogrzebu, co spotkało się z poparciem kilku osób publicznych. Przypomnijmy: Mocny wpis Muchy o pogrzebie Przybylskiej. Gwiazda ma jedną prośbę

Na miejscu od poniedziałku koczują paparazzi, którzy nie przychylili się do prośby rodziny. Można więc spodziewać się, że zdjęcia z pogrzebu gwiazdy trafią do kilku poczytnych tytułów. W tym miejscu chcielibyśmy zapewnić, że redakcja AfterParty.pl zamierza uszanować apel najbliższych Ani Przybylskiej i nie opublikuje żadnych fotografii z uroczystości pogrzebowych aktorki. Zamiast nich przygotowaliśmy galerię najpiękniejszych zdjęć Ani, bo taką ją zapamiętamy.

Zobacz: Przybylska dla AfterParty.pl: "Muszę stać na straży dzieci. Żadna babcia nie zastąpi mamy"

Jednocześnie pragniemy poinformować, że kwota, którą mielibyśmy przeznaczyć na zakup takich zdjęć, zostanie wpłacone na konto hospicjum, o którego wsparcie apelowała rodzina gwiazdy w oficjalnym oświadczeniu. Zachęcamy do tego samego.


Prosimy również o nieprzynoszenie kwiatów. Podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się kwesta na Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni, poświęcona pamięci Zmarłej, która przez wiele lat angażowała się w pomoc na rzecz potrzebujących i chorych. Działalność bliskiego sercu Anny Hospicjum można wspomóc, kierując datki na konto: Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, 75124035101111000043182794, Bank PEKAO SA II O/Gdynia.


Mieszkańcy Gdyni w hołdzie Przybylskiej udekorowali miasto ulubionymi białymi kwiatami aktorki.

Zobacz:
Ostatnie wyjście publiczne Ani Przybylskiej
"Choroba Ani jest delikatną sprawą"

"Choroba mnie zaskoczyła. Przede mną długa droga"
"Moja kariera dobiega końca"
Piękna aktorka, ikona stylu, doskonała mama. Tak zapamiętamy Annę Przybylską 

Może Cię również zainteresować:

Śmierć Przybylskiej kosztowała Kalczyńską sporo nerwów: Nie spałam całą noc

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady