• km

Pamiętacie zdjęcie pobitej Joanny Krupy? Sprawa właśnie się wyjaśniła. O co chodzi?

Joanna Krupa
Fot. ONS/Facebook

Joanna Krupa wzięła udział w kampanii PETA. Modelka po raz kolejny zaangażowała się w akcję na rzecz zwierząt. Piękna Polka od lat wpiera różnego rodzaju inicjatywy, których celem jest walka o prawa zwierząt. Nierzadko zdjęcia są niezwykle poruszające, a Joasia pozuje na nich roznegliżowana, co jeszcze bardziej przykuwa uwagę ludzi. Jakiś czas temu na Facebooku modelki pojawiło się jej zdjęcie, na którym Joasia była ucharakteryzowana na ofiarę przemocy. Wówczas wiele osób myślało, że tym razem Krupa wsparła akcję przeciwko przemocy domowej lub przemocy wobec kobiet. Dziś już wiemy, że i tym razem chodziło o zwierzęta. Na profilu gwiazdy pojawiła się fotografia, promująca najnowszą akcję PETA.

Jestem przeciwko przemocy... wobec ludzi i zwierząt. Jedyna różnica jest taka, że zwierzę nie potrafi mówić i poprosić o pomoc - napisała modelka.

Najnowsza akcja, w której wzięła udział Joanna Krupa ma uświadamiać ludziom proces produkcji wełny, w czasie którego cierpią owce. Na zdjęciu naga, ucharakteryzowana na pobitą modelka pozuje trzymając w rękach okaleczone zwierzę. Jak Wam się podoba to zdjęcie? Nowe zdjęcie Joanny Krupy szokuje?

 

Zobacz też: Seksowna Joanna Krupa pozuje na jachcie. Fani: "Ale Ty masz dobre geny!". I trudno się nie zgodzić...

 

Joanna Krupa wzięła udział w kampanii PETA.

Joanna Krupa
Fot. Facebook

Joanna Krupa od lat angażuje się w akcje na rzecz zwierząt.

Joanna Krupa
Fot. East News

Może Cię również zainteresować:

Joanna Jabłczyńska została skrytykowana za muzyczną niespodziankę na ślubie Joanny Krupy. Co sama o niej mówi?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Jak Ci się podoba zdjęcie Joanny Krupy dla PETA?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje