W latach 90. wzdychały do nich dziewczyny! Przyznaj się, który z tych przystojniaków skradł twoje serce? GŁOSUJ

 

W latach 90. łamali kobiece serca. Byli przystojni, utalentowani i naprawdę seksowni! Gdy pojawiali się w filmach lub na estradzie, kobiety nie mogły oderwać od nich wzroku. Nastolatki wieszały plakaty z ich podobizną w swoich pokojach. Leonardo DiCaprio, Justin Timberlake, Bartek Wrona... Który z nich skradł twoje serce? Zagłosuj w naszym plebiscycie i wybierz najlepsze ciacho z lat 90.!

 

POLECAMY: Fenomen Roku - wielki plebiscyt magazynu "Party". Michał Szpak a może Ewa Farna?

 

Bartek Wrona

Bartek Wrona był jednym z członków szalenie popularnej w latach 90. grupy Just 5. Gdy pojawiał się na scenie, kobiety nie mogły przestać piszczeć. Po odejściu z Just 5 próbował rozkręcić swoją karierę solową. Obecnie jest... instruktorem zumby!

 

Nick Carter

Nick Carter swoją karierę również zaczynał od występów w popularnym na całym świecie boysbandzie. Backstreet Boys wylansowali takie hity, jak choćby "I Wan It That Way" czy też "Everybody". W życiu prywatnym Nick Carter miał wiele zawirowań. Muzyk walczył z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Obecnie stara się trzymać z dala od świata show-biznesu. 

 

Luke Perry

Luke Perry wcielał się w postać tajemniczego i zbuntowanego Dylana w hitowym serialu "Beverly Hills 90210". Miliony nastolatek na całym świecie marzyło o chłopaku takim, jak przystojny aktor. 

 

Leonardo DiCaprio

Gdy zagrał w filmie "Romeo i Julia", rozkochał w sobie miliony kobiet na całym świecie. Zachwycał delikatną urodą i chłopięcym urokiem. Chwilę później przyszła rola Jacka w hitowym "Titanicu", która na stałe wpisała go na listę najprzystojniejszych aktorów na świecie! 

 

David Hasselhoff

David Hasselhoff w latach 90. był zaliczany do grona najprzystojniejszych aktorów. Jego rola w serialu "Słoneczny patrol" potwierdziła, że mimo upływu lat celebryta zachowywał świetną kondycję. Teraz nieco się to zmieniło...

 

Gabriel Fleszar

Gdy śpiewał "Kroplą deszczu", kobiety mdlały! Gabriel Fleszar czarował nie tylko głosem, ale również swoją aurą tajemniczości. Pamiętacie więcej jego piosenek?

 

Justin Timberlake

Tego pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. W latach 90. Justin Timberlake występował wraz z zespołem N'Sync, który stanowił konkurencję dla Backstreet Boys. Jednak prawdziwą sławę przyniosła mu jego solowa kariera. Justin Timberlake jest jak wino - im starszy, tym lepszy. Obecnie to wciąż jeden z najprzystojniejszych artystów na całym świecie. Szkoda tylko, że jest już zajęty...

 

Brad Pitt

Kiedy zagrał w "Wywiadzie z wampirem", kobiety oszalały na jego punkcie. Brad Pitt również zyskuje z wiekiem. Wciąż trudno oderwać od niego wzrok!

 

David Beckham

Gdy okazało się, że Victoria ze Spice Girls spotyka się z przystojnym angielskim piłkarzem, nie było kobiety, która by jej tego nie zazdrościła. Z biegiem lat David Beckham zyskał jeszcze więcej uroku i męskości. Ehhhh...


Może Cię również zainteresować:

Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" przeżyli niemiłą przygodę. Co im się przydarzyło w Walentynki?

Źródło: Anna Robak, Stanisław Dziadowiec

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady