Fenomen Roku - wielki plebiscyt magazynu "Party"! Michał Szpak a może Ewa Farna?

 

Jak co roku rusza plebiscyt magazynu "Party" oraz serwisu party.pl! Podczas październikowej gali wręczymy statuetki zwycięzcom poszczególnych kategorii. Wsród nich znalazły się wasze ulubione seriale, aktorki, aktorzy czy też wokaliści. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować nominowanych w kategorii "Fenomen roku". Czy macie swojego faworyta? Zagłosujcie w naszym plebiscycie! Niech wygra najlepszy!

 

FENOMEN ROKU - NOMINOWANI

Michał Szpak
Katarzyna Nosowska
serial "Policjanci i policjantki"
Sławomir Zapała
Kamil Stoch
Ewa Farna

(szczegółowe uzasadnienia poniżej)

 

Głosowanie trwa do 9 września 2018 do godziny 23:59. Regulamin plebiscytu - tutaj. 

 

POLECAMY: Wielki plebiscyt magazynu "Party"! Wybierz z nami serial roku! "Druga szansa" pokona "M jak miłość"?

 

Michał Szpak

Kolorowy ptak polskiej sceny pop od lat wygrywa wszystkie plebiscyty popularności! A do tego wciąż ma świeże pomysły - jak choćby tegoroczny "Classica Tour" z gościnnym udziałem swojej siostry, Marleny Szpak. 

 

Katarzyna Nosowska

O tym, że jest znakomitą wokalistką, wiedzieliśmy od dawna. Teraz okazało się, że ma talent komediowy i... literacki. Przeskoczyć ze szczytu list przebojów do czołówki zestawienia książkowych bestsellerów - to dopiero jest FENOMEN!

 

Serial "Policjanci i policjantki"

Moda na seriale paradokumentalne trwa w najlepsze! A "Policjantki i policjanci" biją też rekordy popularności w mediach społecznościowych. I nie ma na nich mocnych!

 

Sławomir

Umarło disco polo, niech żyje rock polo! Prekursor tego gatunku z mało znanego aktora stał się w kilka miesięcy jedną z najbardziej rozchwytywanych i najlepiej opłacanych gwiazd estrady. A jego "Miłość w Zakopanem" znają wszyscy! 

 

Kamil Stoch

Skoczek, który przywrócił naszą wiarę w polskich sportowców i dzięki któremu pół Polski nagle stało się fanami skoków narciarskich. A do tego chłopak, który mimo sukcesów pozostał sobą!

 

Ewa Farna

Wokalistka, która nie tylko lansuje hit za hitem, lecz także magicznie unika hejterskich komentarzy. A w tych czasach to wyjątkowo niecodzienne zjawisko!


Może Cię również zainteresować:

Szpak, Doda, Rozenek - jak gwiazdy naprawdę zachowują się przed kamerami? Kulisy wywiadów na 3. urodziny Party.pl!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje