Debiut Roku - wielki plebiscyt magazynu "Party"! Taconafide, Adriana Kalska czy Beata Tadla? Kto powinien wygrać?!

 

Plebiscyt magazynu "Party" oraz serwisu party.pl! Już w październiku na gali statuetki zwycięzcom poszczególnych kategorii. Możecie już głosować m.in. na "Fenomen roku" czy "InstaGwiazdę" portalu Party.pl! Tym razem możecie zdecydować, kto powinien wygrać w kategorii "Debiut roku". Czy macie swojego faworyta? Zagłosujcie w naszym plebiscycie! Niech wygra najlepszy!

 

DEBIUT ROKU - NOMINOWANI

Adriana Kalska
Rafał Szatan
Ewa Stoch
Jan Bednarek
Beata Tadla
Taconafide

(szczegółowe uzasadnienia poniżej)

 

Głosowanie trwa do 9 września 2018 do godziny 23:59. Regulamin plebiscytu - tutaj. 

 

POLECAMY: Wielki plebiscyt magazynu "Party"! Wybierz z nami serial roku! "Druga szansa" pokona "M jak miłość"?

Adriana Kalska 

 

Piękna aktorka, znana z roli Izy Lewińskiej w serialu „M jak miłość”, dzięki związkowi z Mikołajem Roznerskim została nową ulubienicą mediów. Czy niebawem stanie się tak popularna jak Julia Wieniawa?

 

 

Rafał Szatan

Wyszedł z cienia swojej popularnej żony, Barbara Kurdej-Szatan. Dzięki roli w „M jak miłość” i udziałowi w show „Twoja twarz brzmi znajomo” Rafał ma szansę wreszcie awansować do pierwszej ligi gwiazd!

 

 

Ewa Stoch

Żona najlepszego polskiego skoczka narciarskiego pokazała, że ma głowę do biznesu nie gorszą niż Anna Lewandowska. A do tego też wdzięki i skromność, która od razu zjednuje jej sympatię ludzi! 

 

 

Jan Bednarek

Jeden z tych zawodników, których gry nie musieliśmy się wstydzić na mundialu. Naszym zdaniem to do niego będzie należała przyszłość polskiej piłki!

 

Beata Tadla

Nie, to żadna pomyłka! Dzięki „Tańcowi z Gwiazdami” dziennikarka pokazała nam swoją zupełnie nową twarz. I w pełni zasługuje na nominację!

 

Taconafide

Ponad 55 mln odsłon teledysku „Tamagotchi” na YouTubie, tłumy na koncertach… Sukces formacji założonej przez raperów Taco Hemingwaya i Quebonadife przerósł wszelkie oczekiwania! 

 


Może Cię również zainteresować:

Czy Taco Hemingway i Quebo mają do siebie dystans? To nagranie mogło im się nie spodobać...

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje