• BoyToy

Kupicha PIERWSZY raz o nowym związku. Jego dziewczyna nie będzie zachwycona

Piotr Kupicha o nowym związku
Fot. ONS

Zeszłoroczne wakacje przyniosły zaskakującą wiadomość o rozwodzie Piotra Kupichy. Muzyk poinformował o nim na swojej stronie internetowej, a wszystkie formalności zostały załatwione w ekspresowym tempie. Kupichę chwalono za rozstanie z klasą i bez szumu medialnego. Pięć miesięcy później wokalista został ojcem i pochwalił się nową miłością. Przypomnijmy: Kupicha zostawił żonę dla atrakcyjnej Miss. Mamy jej zdjęcia

Informacja o związku z Eweliną Sienicką wzbudziła sporo emocji, ale wbrew wcześniejszym deklaracjom, Piotr nie zdecydował się opowiedzieć o swoim nowym związku i temat ten był konsekwentnie przez niego pomijany. Aż do teraz. Kupicha wypełnił bowiem kwestionariusz "Twojego Stylu", z którego możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat jego nowej relacji i ukochanej. Nie da się ukryć, że obraz związku, który rysuje Kupicha jest bardziej niż zaskakujący.
 

Życie z muzykiem jest trudne. Wieczne koncerty, trasy, studia nagrań. A w domu kompletnie nieprzydatny. Nie interesują mnie przyziemne rzeczy. W domu piszę, gram – głowa, kartka, ołówek. Wkurza mnie, gdy ona pyta o moje życie w trasie. Niestety nie mogę jej obiecać, że będę kochał zawsze. Zakochuję się natychmiast, gdy moje serce jest puste. Nigdy przed nią nie klękam, Ślązak jestem. Ale odwrotnie się zdarzało. Wściekam się, gdy ona chce rządzić. Zostałem wychowany w przekonaniu, że kobieta może mieć bardzo dużo do powiedzenia, ale ostatnie zdanie należy do mężczyzny - czytamy w "Twoim Stylu".


Coś nam mówi, że Ewelina po lekturze magazynu nie będzie miała zadowolonej miny. Przesadził?

Zobacz: Kupicha pierwszy raz skomentował swój rozwód 

Może Cię również zainteresować:

Piotr Kupicha kończy dzisiaj 38 lat! Zmienił się od początku kariery? Oś Czasu Party.pl! WIDEO

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady