• KB

Gąsowski raz na zawsze uciął plotki na temat kryzysu w związku: Żyjemy jak włoska rodzina

Córka Piotra Gąsowskiego na planie spotu
Fot. Facebook

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska poznali się 10 lat temu na planie programu "Taniec z Gwiazdami", który wówczas był emitowany w stacji TVN. Ich związek od samego początku budził ogromne zainteresowanie mediów. Para dość szybko doczekała się dziecka, ale od jakiegoś czasu plotkowano o ich kryzysie. Zobacz: O kryzysie Głogowskiej i Gąsowskiego plotkowano od dawna. To zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości

Para rzadko komentowała te doniesienia i żyła swoim życiem. Nawet, kiedy zakochani wyjechali na wakacje snuto plotki, że to ma ocalić ich związek. W końcu głos zabrał aktor, który w rozmowie z lifestyle.newseria.pl uciął dyskusje na ten temat. Gąsowski podkreślił, że między nimi wciąż jest gorąca atmosfera:
 

Cały czas mamy gorącą atmosferę. Jakoś nam się to udaje. Czasami jesteśmy bardzo emocjonalni, czasami żyjemy jak włoska rodzina, czasami też głośno wyrażamy swoje zniecierpliwienie, ale godzimy się szybciutko, nie nosimy tego. To jest tak, jak w życiu, każdy się dociera, a nam jest po prostu ze sobą fajnie. Lubimy zaskakiwać się nawzajem i być ze sobą. Poznaliśmy się w sierpniu 2005 roku. Teraz obchodzimy dziesięciolecie. Mamy wspaniałą córkę Julkę- wyznaje Gąsowski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych lat spędzonych razem!

Zobacz: Wściekły Gąsowski skomentował plotki o rozstaniu z Głogowską. Tabloidy go szantażująGwiazdy w finale "Tańca z Gwiazdami":

Może Cię również zainteresować:

Maserak uczył ślubnego tańca Lewandowskich! Kogo jeszcze uczyli tancerze "TzG"? Wiemy!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady