• BS

Tragiczna śmierć piłkarza! Marcin Wąs miał zaledwie 36 lat

Marcin Wąs- tragiczna śmierć piłkarza
Fot. Facebook

 

Tragedia w Krakowie! Nie żyje Marcin Wąs, 36-letni piłkarz. Zawodnik klubu Targowianka wcześniej związany był z BKS Bochnia, Karpaty Siepraw i  Sokół Kocmyrzów. Marcin Wąs pracował jako zawodowy żołnierz. Niestety, jego życie przerwał dramatyczny wypadek. Jak informują media, motocykl piłkarza zderzył się z samochodem prowadzonym przez starszą kobietę. Marcin Wąs zginął na miejscu. 

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Polscy piłkarze nie zapominają o dzieciach! Ten filmik sprawi, że będziesz kochał polską kadrę jeszcze bardziej!

Źródło: Anna Robak, Wojciech Kołaczyński

Marcin Wąs zginął w wypadku

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie w rozmowie z mediami powiedział, jak doszło do wypadku piłkarza. 

Według wstępnych ustaleń motocyklista poruszał się lewym pasem, w pewnym momencie zmienił pas na środkowy umożliwiając tym samym kierującej fiatem seicento zawrócenie i wjazd na lewy pas. Po wykonaniu tego manewru kierująca zmieniła jednak pas na środkowy doprowadzając do zderzenia z motocyklem - "Fakt" cytuje wypoowiedź rzecznika, Janusza Hnatko. 

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginął Marcin Wąs. Wszystko wskazuje na to, że sprawca usłyszy zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. 

Bliskim piłkarza składamy kondolencje. 

 

Zobacz także: Śmierć w rodzinie – jak poradzić sobie ze stratą i żałobą?

 

Marcin Wąs zginął w wypadku samochodowym. Piłkarz miał zaledwie 36 lat.

Marcin Wąs- tragiczna śmierć piłkarza
Fot. Facebook

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady