Krystyna Pawłowicz i Maciej Stuhr
East News, ONS.pl

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz odpowiedziała na żarty Macieja Stuhra z gali “Orłów”. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła swój komentarz do występu aktora. Posłanka przyzwyczaiła nas do ostrych wypowiedzi bez owijania w bawełnę. Tak jest i tym razem.

Maciej Stuhr, który na poniedziałkowej gali “Orłów” wręczał nagrody dla aktorki drugoplanowej. Hitem internetu jest filmik, na którym Maciej Stuhr wręcza statuetkę i wygłasza przemówienie pełne politycznych aluzji.

Przyszedłem dziś do Państwa, żeby ogłosić najlepszą aktorkę drugiego sortu. Yyyy… planu, przepraszam! Chciałbym być dobrze zrozumiany, aktorzy drugiego planu, to nie jest jakaś armia artystów wyklę…  przeklętych! Aktor drugiego planu to nie jest ktoś, kto gdzieś tam w tle się wałęsa, pałęta. Aktor i aktorka drugiego planu to jest ktoś, na czym stoi film, jak na oponie… opoce! Dobrze, przepraszam, bo miało być poważnie, a państwo mają tu polew.

Internauci bardzo docenili żart Macieja Stuhra. Powstał też mem, który ma zachęcić gwiazdora do tego, aby kandydował na prezydenta. Ale nie wszystkim się tak spodobało. Szczególnie prawicy... Ostro zareagowała jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek PiS Krystyna Pawłowicz.

Panie Maciusiu STUHR,

Żołnierze Wyklęci już nie żyją.Zakatowani.

W 2010 r. zginęli wszyscy pasażerowie tupolewa.Też Prezydent Kaczyński.

Prezydent Andrzej Duda szczęśliwie, mimo "oponki" - ocalał.

Śmieszne,co?

A jak tam ze zdrowiem Tatusia Szanownego Pana Aktora?

Proszę też coś zabawnego wymyślić......Te Pana koleżanki,aktorki też się na pewno pośmieją.

Pani Anna Dymna też się śmiała.....

Śmieszne było,co?Bo śmierć Polaków jest śmieszna,nie? No,Pani Anno...?

Pod jej komentarzem rozgorzała dyskusja. Komentujący na zmianę nie zostawiają suchej nitki na Macieju Stuhrze, ale też posłance. Szczególnie, że jej wpis bezpośrednio dotyczył ojca Macieja - Jerzego Stuhra. Wcześniej zmagał się z nowotworem, a ostatnio trafił do szpitala z podejrzeniem zawału.

 

Oto wpis posłanki:

Wpis posłanki Krystyny Pawłowicz
Screenshot/Facebook

 

 

Wystąpienie Macieja Stuhra na gali "Orłów"

Maciej Stuhr
East News

 

Wystąpienie Macieja Stuhra na Orłach - wideo. Co o nim myślicie?

 

Krystyna Pawłowicz.

Splash Krystyny Pawłowicz