• Hades

Znany aktor zostawił córkę rodzinie zastępczej i... ożenił się z milionerką

Paweł Wawrzecki ożenił się z milionerką
Fot. ONS

Okazuje się, że nie tylko Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli w tym roku potajemny ślub. Jak podało "Twoje Imperium", Paweł Wawrzecki znany z seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy", kilka miesięcy temu ożenił się z Izabelą Roman, amerykańską milionerką z branży farmaceutycznej.

Tabloid donosi, że majątek pochodzącej z Sopotu drugiej żony aktora wart jest 100 milionów dolarów. Bizneswoman dom w Chicago, chatkę w górskim kurorcie wypoczynkowym w Aspen a także willę w Kalifornii. Oprócz tego jest koneserką sztuki, a jej zbiór dzieł wart jest kolejnych kilka milionów.

Paweł Wawrzecki nie udziela się zbyt często medialnie. Z informacji "Twojego Imperium" wynika, że aktor na razie nie planuje emigracji do Stanów. w Polsce ma bowiem sporo zobowiązań zawodowych. Ponadto po śmiercie pierwszej żony, od siedmiu lat sam zajmuje się niepełnosprawną córką Anną.

Tak więc aktor na razie musi żyć w ciągłych rozjazdach pomiędzy Polską, a Ameryką. Nam podoba się skromność Wawrzyckiego. Jak widać nie dla wszystkich pieniądze w życiu są najważniejsze. Przypomnijmy, że niedawno aktor oddał córkę do rodziny zastępczej.

Może Cię również zainteresować:

TYLKO U NAS: Agnieszka Hyży wyliczyła, ile mógł kosztować ślub Dody! Dalibyście tyle za "talerzyk"?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje