• BoyToy

Kim jest nowy przyjaciel Piasecznego? Idzie śladami Mai Sablewskiej

Nowy chłopak Piaska. Paweł Talaga nowy chłopak Piaska. Piasek jest gejem
Fot. ONS/Facebook

Do Trójmiasta zjechało w ciągu ostatnich kilku dni sporo polskich gwiazd. Niektóre pojechały spędzić tam urlop, inne wybrały się na Open'er Festival. W Sopocie paparazzi przyłapali m.in. Piaska, który wolny czas spędzał na przejażdżkach rowerowych z przyjacielem. Przypomnijmy: Piasek z nowym przyjacielem na wakacjach. Wiemy kim jest

Postać Pawła Talagi zdążyła już wzbudzić sporo emocji w komentarzach pod artykułem. Kim jest niepozorny 25-latek? Na co dzień pracuje w luksusowym warszawskim domu handlowym, jest też stylistą Natalii Kukulskiej. I to właśnie znajomość z piosenkarką wydaje się najbardziej ciekawa - Paweł jest jej zadeklarowanym fanem od lat, pojawiał się w materiałach m.in. "Dzień Dobry TVN" poświęconych wokalistce, jest także autorem urodzinowego filmu dla artystki z udziałem innych gwiazd (zobacz).

Nie sposób nie dostrzec analogii do Mai Sablewskiej, która również u boku Natalii rozpoczynała swoją przygodę z show-biznesem, z taką różnicą, że pracowała u niej jako opiekunka dla Jasia. Zobacz: "Nie mam z Mają bliskiego kontaktu od dawna"

Myślicie, że Paweł też się wypromuje?

Zobacz: Piróg o aferze z romansem z Piaskiem: "Dzwoniłem do Andrzeja, żeby..."
 

 

Paweł Talaga w "Dzień Dobry TVN":Piasek i Talaga w Sopocie:

Może Cię również zainteresować:

W serialu Andrzej Piaseczny i Ania Przybylska byli parą. Co muzyk mówił nam o wspólnych scenach? "Do dzisiaj się wstydzę..."

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady