Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Paulina Sykut spodziewa się dziecka. Prowadząca "Taniec z gwiazdami" w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd nie ukrywała przed mediami tej wiadomości. Mało tego! Paulina Sykut zdradziła też, że jej córka będzie nazywała się Róża i pojawi się na świecie już w grudniu. Dlaczego gwiazda zdecydowała się tak otwarcie o wszystkim powiedzieć?

Musiałam powiedzieć w pracy o tej sytuacji, więc te informacje zaczęły wyciekać i wszyscy nagle zaczęli o tym wiedzieć. Chciałam to zrobić w stosowny sposób, wiec jak zaczęto do mnie dzwonić, chciałam mieć pieczę nad tym jakie informacje są puszczane. Sa rzeczy, o których powiem, które będą dostępne dla mediów, bo to i tak byłoby wiadome, bo widać byłoby wszystko. Nie ma co ukrywać, bo są to rzeczy naturalne i najważniejsze jest to, że jestem zdrowa, powiedziała Sykut w rozmowie z newseria.pl

Przy okazji gwiazda zdradziła też, dlaczego zdecydowała się wybrać dla córki imię Róża oraz, jak chciałaby nazwać syna! Zobaczcie wywiad z Pauliną Sykut!

 

ZOBACZ: Paulina Sykut-Jeżyna wróci do pracy od razu po porodzie?

 

Paulina Sykut już w grudniu zostanie mamą!

Paulina Sykut w białej sukience

Więcej na temat Paulina Sykut dzieci gwiazd