Paulina Krupińska spotkała się z Donaldem Trumpem! Miss Polonia 2012 miała okazję poznać obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych 3 lata temu. Do spotkania doszło podczas jednego z konkursów piękność, organizowanych przez Donalda Trumpa. Jak polityk zachował się wobec niej i innych modelek? Okazuje się, że bardzo dobrze. Trump elegancko przywitał się z każdą z uczestniczek konkursu i zamienił kilka słów z każdą z dziewczyn. Co powiedział do Pauliny Krupińskiej? Odpowiedź w materiale wideo.

 

Zobacz też: Paulina Krupińska cieszy się, że Trump wygrał wybory? Zamieściła zdjęcie z nowym prezydentem USA! Co na to fani?

 

Paulina Krupińska pochwaliła się zdjęciem z Donaldem Trumpem w listopadzie 2016 roku, tuż po ogłoszeniu zwycięstwa polityka w wyborach prezydenckich w USA. Fotografia spotkała się ze sporą krytyką ze strony jej fanów. Donald Trump w czasie trwania kampanii wyborczej zasłynął ze swoich szowinistycznych i seksistowskich wypowiedzi. Wiele kobiet ma mu za złe niestosowane traktowanie i brak elegancji w kontaktach z kobietami. Dlatego wielbiciele Pauliny Krupińskiej uznali zamieszczenie zdjęcia z Trumpem za niestosowne. Modelka nie uległa jednak namowom swoich fanów i nie usunęła fotografii ze swojego Instagrama. 

 

Donald Trump w piątek (20 stycznia 2017) został zaprzysiężony na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. 

 

Polecamy: Melania Trump uśmiecha się do męża, Donald coś do niej mówi, a później ta mina! Filmik z Melanią hitem sieci WIDEO

 

Paulina Krupińska spotkała się z Donaldem Trumpem 3 lata temu na konkursie piękności.

Paulina Krupińska, Donald Trump

 

Modelka dobrze wspomina spotkanie z obecnym prezydentem USA.

Paulina Krupińska na premierze
ONS

Więcej na temat Paulina Krupińska Donald Trump