Jak Donald Trump potraktował polską miss Paulinę Krupińską? "Wszedł do naszej garderoby..."

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Paulina Krupińska spotkała się z Donaldem Trumpem! Miss Polonia 2012 miała okazję poznać obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych 3 lata temu. Do spotkania doszło podczas jednego z konkursów piękność, organizowanych przez Donalda Trumpa. Jak polityk zachował się wobec niej i innych modelek? Okazuje się, że bardzo dobrze. Trump elegancko przywitał się z każdą z uczestniczek konkursu i zamienił kilka słów z każdą z dziewczyn. Co powiedział do Pauliny Krupińskiej? Odpowiedź w materiale wideo.

 

Zobacz też: Paulina Krupińska cieszy się, że Trump wygrał wybory? Zamieściła zdjęcie z nowym prezydentem USA! Co na to fani?

 

Paulina Krupińska pochwaliła się zdjęciem z Donaldem Trumpem w listopadzie 2016 roku, tuż po ogłoszeniu zwycięstwa polityka w wyborach prezydenckich w USA. Fotografia spotkała się ze sporą krytyką ze strony jej fanów. Donald Trump w czasie trwania kampanii wyborczej zasłynął ze swoich szowinistycznych i seksistowskich wypowiedzi. Wiele kobiet ma mu za złe niestosowane traktowanie i brak elegancji w kontaktach z kobietami. Dlatego wielbiciele Pauliny Krupińskiej uznali zamieszczenie zdjęcia z Trumpem za niestosowne. Modelka nie uległa jednak namowom swoich fanów i nie usunęła fotografii ze swojego Instagrama. 

 

Donald Trump w piątek (20 stycznia 2017) został zaprzysiężony na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. 

 

Polecamy: Melania Trump uśmiecha się do męża, Donald coś do niej mówi, a później ta mina! Filmik z Melanią hitem sieci WIDEO

 

Paulina Krupińska spotkała się z Donaldem Trumpem 3 lata temu na konkursie piękności.

Paulina Krupińska, Donald Trump

 

Modelka dobrze wspomina spotkanie z obecnym prezydentem USA.

Paulina Krupińska na premierze
Fot. ONS

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Donald Trump będzie dobrym prezydentem USA?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady