• EG

Paulina Krupińska przez ciążę straci program w TVN Style?

Paulina Krupińska
Fot. Eastnews


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: "Sebastian się wkurzy, że zdradzam szczegóły, ale..." Paulina Krupińska opowiedziała o ślubie z wokalistą "Zakopower"!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Paulina Krupińska straci program w TVN Style?


Paulina Krupińska od kilku miesięcy nie pokazuje się publicznie. Modelka, która spodziewa się dziecka, nie pojawia się na imprezach i unika publicznych wyjść. Nie zjawiła się nawet na koncercie w Operze Leśnej, gdzie jej ukochany Sebastian Karpiel-Bułecka grał koncert.

“Na żywo” twierdzi, że modelka nie pojawia się publicznie, bo czuje się ociężała i nieatrakcyjna. To nie wszystko. Tygodnik twierdzi, że przygnębienie modelki potęguje fakt, że nieznane są losy jej programu “Klinika urody” w TVN Style.

 


“Obawiam się, że z powodu ciąży i macierzyństwa jej miejsce zajmie ktoś inny”, powiedziała “Na żywo” osoba z otoczenia Pauliny.

 


Jaka jest prawda? Czy Paulina Krupińska rzeczywiście straci swój program?

 


“Widzowie uwielbiają “Klinikę urody”, dlatego tak łatwo stacja z tego programu nie zrezygnuje. Rzeczywiście program nie znajdzie się w jesiennej ramówce, ale wróci na wiosnę. I nikt do tego czasu na pewno nie wygryzie Pauliny z roli prowadzącej”, mówi nam osoba ze stacji TVN.


Zatem Paulina może być spokojna o miejsce w stacji TVN Style. Cieszycie się?

 

 

 

 

 

 

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady