• BoyToy

Krupińska rozstała się z milionerem? Znamy prawdę

Paulina Krupińska nie rozstała się z facetem
Fot. ONS

Wielkimi krokami zbliżają się wybory Miss Universe 2013. Polskę reprezentować w nich będzie piękna Paulina Krupińska, która do konkursu przygotowuje się już od dłuższego czasu. Niedawno ujawniono, w czyich kreacjach Paulina zaprezentuje się w Moskwie. Przypomnijmy: Wiemy kto zaprojektuje kreacje Krupińskiej na Miss Universe 2013

Tytuł Miss Polonia i zbliżające się wybory Miss Universe sprawiły też, że Krupińską zainteresowały się również tabloidy, tak chętnie spekulujące na temat życia prywatnego gwiazd. W ostatnich kilku tygodniach gazety podawały, że Paulina rozstała się ze swoim chłopakiem Tadeuszem Bachledą-Curuś, bratem popularnej Alicji. Co więcej, media przypisywały Krupińskiej romans z Jackiem Rozenkiem, którego poznała na planie "Pytania na Śniadanie". Wszystkim tym plotkom w rozmowie z AfterParty.pl zaprzecza menadżerka Pauliny Krupińskiej, Małgorzata Herde.

Doniesienia o rozstaniu Pauliny i Tadeusza są wyssane z palca. Para spędziła ostatnio razem weekend w Zakopanem i mają się świetnie. Plotki o romansie z Jackiem Rozenkiem są tak niedorzeczne, że nie ma nawet sensu ich komentować - zdradza w rozmowie z nami Herde.


To nie jest najlepsza wiadomość dla wielbicieli urody Pauliny, ale my życzymy zakochanym szczęścia!

Zobacz: Nowa Miss Polonia jest dziewczyną milionera!

Miss Polonia na ringu bokserskim:

Może Cię również zainteresować:

Zapytaliśmy Krupińską o nowy związek. Jedno zostało po staremu

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady