TYLKO U NAS! Paulina Sykut-Jeżyna zostanie nową gwiazdą muzycznego show Polsatu!

Paulina Sykut - do wykorzystania na główne

Jeszcze niedawno Paulina Sykut-Jeżyna deklarowała, że z przyjemnością poprowadzi każdy program o tańcu i muzyce. Ale wszystko wskazuje na to, że stacja Polsat ma teraz wobec prezenterki inne plany. Jak dowiedział się "Flesz", producenci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" są zainteresowani udziałem Pauliny w show. Ostatnio mieli okazję usłyszeć ją, m.in. podczas festiwalu w Sopocie, gdzie pokazała próbkę swoich wokalnych możliwości. Czy gwiazda przyjmie ich zaproszenie? W zawodowym kalendarzu Pauliny Sykut-Jeżyny pojawiła się luka, którą mogłaby wypełnić, bo kolejna edycja "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" planowana jest dopiero na wiosnę 2019 roku!

 

Przeczytaj: Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi "Word of Dance"?

 

Jeszcze nie dostałam żadnej oficjalnej propozycji, ale jeśli taka się pojawi, chętnie spróbuję swoich sił w nowym formacie – zapowiada prezenterka.

Ale to nie koniec niespodzianek! Okazuje się bowiem, że muzyczny talent po mamie odziedziczyła córka Pauliny, 1,5-roczna Róża. Dziewczynka chodzi już z rodzicami na basen, ale jesienią będzie dodatkowo uczęszczać na lekcje tańca!

 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna o córce i... Klarze Lewandowskiej!

Róża ma smykałkę do tańca i postanowiliśmy ją w tym kierunku rozwijać. Na razie pod kątem zabawy, ale kto wie? Może w przyszłości zaprezentuje swoje umiejętności na parkiecie "Tańca z gwiazdami" – śmieje się dumna mama.

Jesteście ciekawi jak mała Róża najchętniej spędza czas? I gdzie państwo Jeżynowie spędzili pierwszą część swojego urlopu? Przeczytacie w nowym "Fleszu".

 

Paulina Sykut-Jeżyna ma szansę zostać nową uczestniczką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Paulina Sykut na SuperHit Festiwal
Fot. ONS.pl

 

Talent muzyczny i sportowy po prezenterce odziedziczyła jej 1,5-roczna córka Róża.

Piotr Jeżyna
Fot. Instagram/Paulina Sykut

Może Cię również zainteresować:

Paulina Sykut została "Ikoną Stylu 2018"! Czy jej córka, Róża, idzie w jej ślady?

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Lubisz głos Pauliny Sykut-Jeżyny?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady