Była Gortata ma figurę lepszą od Dody? To nie takie proste: "Robię ile mogę. Zmagam się z chorobą"

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Paula Tumala, znana jako Słowianka występująca w teledyskach Donatana, modelka oraz była dziewczyna Marcina Gortata, stara się dbać o swoją idealną figurę. Niektórzy czasem porównują ją do Dody, a nawet twierdzą, że jej ciało jest jeszcze piękniejsze od ciała wielkiej diwy! (Zobacz też: Słowianka Donatana rozebrała się w magazynie: Paula Tumala nago w CKM)

 

Co Paula Tumala robi żeby na jej ciele nie było widać ani grama tłuszczu? Paula zdradziła to w rozmowie z Party.pl! Okazuje się, że w jej wypadku dbanie o sylwetkę nie jest takie proste. Dlaczego?

Myślę, że każda kobieta ma jakieś kompleksy. Codziennie staram się chodzić na siłownię, robię tyle ile mogę, zmagam się z chorobą tarczycy, wystarczy że troszeczkę sobie pofolguję, i to od razu widać, a jednak w mojej pracy, w mojej branży w jakiej się obracam, to jest ważne.

Nie tylko Paula Tumala ma problemy z tarczycą, które utrudniają jej utrzymanie idealnej figury. Które jeszcze? (Zobacz też: Zając, Szostak, Rusin, Kayah... Które gwiazdy mają problemy z tarczycą? Kto ma Hashimoto?)

 

Zobacz też: Marcin Gortat i Paula Tumala rozstali się! Dlaczego? Znamy powód

 

Paula Tumala ma piękną figurę.

Paula Tumala na charytatywnym meczu Marcina Gortata
Fot. ONS

 

Jak o nią dba?

Paulina Tumala na pokazie Tomasza Ossolińskiego
Fot. ONS

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Jak dbasz o swoją figurę?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady