• KK

Patrycja Kazadi rozebrała się w serialu "Bodo": "Pierwszy raz stałam przed kamerą w negliżu"

Patricia Kazadi o swojej roli w serialu Bodo
Fot. ONS

Patrycja Kazadi rozebrała się przed kamerą! Okazuje się bowiem, że w serialu "Bodo" aktorka wystąpi nago. Kazadi w rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że była to jej pierwsza rozbierana rola. Gwiazda w hicie TVP wciela się w postać tancerki Reri - największej miłości Eugeniusza Bodo. Jak prowadząca "You Can Dance" wspomina swoją pierwszą rozbieraną scenę w serialu?

Pierwszy raz stałam przed kamerą w negliżu. Zaczęłam rolę jako naiwna nastolatka, wpatrzona w Eugeniusza Bodo, a skończyłam jako kobieta po przejściach. Jestem wdzięczna losowi, że mogłam wziąć udział w tym serialu. Bo to nie jest tylko błaha rólka - czekałam na nią całe życie - przyznaje gwiazda.

Ciekawe więc, jak na rozbieraną scenę Patrycji Kazadi zareagował jej nowy chłopak.  Myślicie, że Affion Croccket może być zazdrosny o piękną Patrycję? ;)

 

Przypominamy, że w serialu "Bodo" pojawiła się plejada największych gwiazd polskiego show-biznesu. W rolę Eugeniusza Bodo wciela się Antek Królikowski. Na planie towarzyszą mu min. Roma Gąsiorowska, Karolina Gorczyca, Mateusz Damięcki, Olaf Lubaszenko, Piotr Głowacki i Magdalena Stużyńska. W serialu pojawi się także Edyta Herbuś jako Pola Negri.

 

Oglądaliście pierwszy odcinek serialu "Bodo"?

 

Zobacz także: Patricia Kazadi o nowych jurorach YCD: "Myślałam, że może będą łaskawi wobec tancerzy. Oj, przeliczyłam się!"

 

Patricia Kazadi rozebrała się w serialu.

Kazadi zagrała w serialu Bodo.

Może Cię również zainteresować:

Patricia Kazadi sprawiła, że Jessica Biel była zazdrosna o Justina Timberlake'a. Co zrobiła gwiazda? Wiemy!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Będziecie oglądać serial "Bodo"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady