• ARTYKUŁ SPONSOROWANY

„Śmieję się, że została stworzona specjalnie dla mnie”. Którą markę tak bardzo pokochała Patricia Kazadi?

Avon Mark
Fot. Materiały prasowe

Każda kobieta ma w sobie coś z artysty. Dla malarza czyste płótno to zaproszenie do kreowania i wyrażania siebie poprzez kolory, kształty, faktury. Dla miłośniczek makijażu płótnem staje się twarz. Z takiego założenie wychodzi marka AVON, która stworzyła nową linię kosmetyków Mark.

 

Najbardziej nasycone kolory i najnowsze trendy w makijażu. AVON Mark to coś dla kobiet, które pragną wyrażać siebie poprzez makijaż oraz tworzyć oryginalny make-up i dobrze się przy tym bawić.

 

Nic więc dziwnego, że ambasadorką nowej linii kosmetyków została Patricia Kazadi – energiczna i kreatywna osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka. Artystyczna dusza oraz szczypta szaleństwa, jakie towarzyszą Patricii w codziennym życiu, idealnie odzwierciedlają filozofię Mark.

 

Avon Mark
Fot. Materiały prasowe

Nowa ambasadorka świetnie odnalazła się w swojej roli:

Mark pozwala mi wyrazić siebie – inspiruje mnie do kreowania zupełnie nowych makijaży, do eksperymentowania z odważnymi kolorami oraz do zabawy najnowszymi trendami. "Czasami śmieję się, że ta linia chyba została stworzona specjalnie dla mnie – powiedziała Patricia Kazadi.

W propozycjach Mark znalazły się kosmetyki do makijażu ust, oczu, twarzy i paznokci – zarówno bestsellery z dotychczasowej oferty AVON oraz nowości, które są wynikiem ponad dwuletnich badań nad nowymi technologiami w laboratoriach AVON. Jednym z najbardziej przełomowych kosmetyków w propozycjach Mark jest tusz do rzęs Spectra Lash, który w zależności od potrzeby, zapewnia aż do 8 razy pełniejsze rzęsy.

 

Avon Mark
Fot. Materiały prasowe

Mark to szeroka gama produktów dla prawdziwych miłośniczek kreowania makijażu – od korektorów i podkładów o konsystencjach musu, pozwalających na 24-godzinne pokrycie niedoskonałości, aż do innowacyjnych maskar, zapewniających objętość bez grudek, obsypywania czy sklejenia oraz wyrazistych cieni i błyszczyków inspirowanych najnowszymi trendami w makijażu.

 

Wyraź siebie z nową linią Mark. Bo kto powiedział, że nie możesz?

 

Pełną linię produktów można zamówić od 2 marca 2017 r. u Konsultantek Avon lub w sklepie internetowym na avon.pl, a także kupić w AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

 

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Który trend makijażowy prezentowany przez Patricię Kazadi podoba Ci się bardziej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady