• BoyToy

MOCNE! Doda oskarża TVN i PONIŻA Szulim: Prywatna obsesja i kompleksy

105
Reakcji
Doda oskarża TVN i Szulim
Fot. ONS

Wczoraj w programie "Na Językach" wyemitowano materiał, w którym w żartobliwy sposób dyskutowano i przedstawiano wypadek Dody, któremu piosenkarka uległa podczas jednego z koncertów. Fani gwiazdy byli oburzeni, a w internecie rozpętała się prawdziwa burza. Przypomnijmy: Szulim w "Na Językach" nabija się z wypadku Dody. Przesadziła?

Na reakcję Dody nie trzeba było długo czekać - dosłownie przed chwilą wokalistka wydała oficjalne oświadczenie i zarazem list otwarty do Edwarda Miszczaka, w którym jednoznacznie potępia wyemitowany materiał i nie szczędzi ostrych słów pod adresem samej Agnieszki Szulim. Doda i jej management twierdzą, że jest to wynik prywatnej obsesji i kompleksów dziennikarki TVN, a całą sprawę zamierzają skierować do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Wyraża Pan ZGODĘ na emisję programu, który ODUCZA EMPATII czy prostych, ludzkich odruchów jak WSPÓŁCZUCIE. Uważamy to za totalną porażkę, gdy zezwala się na to, by prywatna OBSESJA i kompleks prowadzącej na punkcie Dody prowadziły do publicznego wyśmiewania NIESZCZĘŚCIA! Dostaliśmy setki maili i wiadomości od fanów Dody i nie tylko. Ludzie są OBURZENI wczorajszym odcinkiem, w którym Agnieszka Szulim i zebrani dziennikarze zapomnieli o podstawowych zasadach szacunku i tolerancji . Nie wnikamy w to, jak głęboko i wytrwale Agnieszka Szulim "WYRABIAŁA" swoją ciężka "pracą" układy ,które pozwoliły na emisje tego oburzającego odcinka, ale liczymy ,ze stacja TVN NIE BAZUJE NA WYŚMIEWANIU CHORÓB, WYPADKÓW, NIESZCZĘŚĆ, CIERPIENIA, INWALIDZTWA W POGONI ZA WYŻSZĄ OGLĄDALNOŚCIĄ - czytamy w oświadczeniu.


Poniżej pełne oświadczenie Dody w sprawie wczorajszego odcinka "Na Językach". Przeczytajcie je uważnie, bo nie brakuje w nim naprawdę MOCNYCH słów.

Zobacz: Tak wyglądał ostatni koncert Dody. Kiedy wróci na scenę?

Ostatni koncert Dody po feralnym wypadku:

Może Cię również zainteresować:

Szulim zdradza kulisy pracy w "Na Językach": To tani projekt [WIDEO]


105
Reakcji

Komentarze (105)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
Z niej artystka jak z kociej d.....y trąba ha,ha.
Oceniono 0 razy
Gość
To tv lansuje i pozwala takim miernota brylować dla dody nie powinno być miejsca w mediach
Oceniono 0 razy
Amanda
Doda widze bardzo to przezyla hahaha bo co to za pojebany pomsyl żeby skakać na fanow? tak samo bym ja wysmiala
Oceniono 0 razy
Gość
PRZECIEZ ten rabczewski silikon asam zaczal bo ja pchnal....nie lubie tej i tej
Oceniono 0 razy
Gość
brak kultury i taktu panienki z okienka SZumowina tak powinna nosic nazwisko Dorota wroci do zdrowia a ona już zostanie w pamięci ludzi i fanow Dodzia jest wyjatkowa a to babsko zazdrość zzera
Oceniono 0 razy
astalawista bejbe
Może szulim zwisa co napisała doda w oświadczeniu ale przestanie jej zwisać jak ją wywalą z TVN-u i mniej kaski będzie, Wojewódzki załatwił jej robotę ale to jej nie pomoże jak się ma siano w głowie :)
Oceniono 0 razy
Gość
Laska, która wylansowała się na wulgaryzmach i kontrowersjach, ma czelność pouczać innych?! Poza tym, niczego obraźliwego i oduczającego empatii nie było w tym programie, nie zna się na żartach, taka wrażliwa dziewczy6na, kochająca wszystkich, cha, cha
Oceniono 0 razy
Margaret Berger
A zapomniałaś ciechanowska blachareczko jak biłaś Monikę Jarosińską w klubie Show w wawie ? Obejrzyj : youtu.be/DH6RQbWZfdI
Oceniono 0 razy
Gość
myślę że Edward się wzruszył czytając te wypociny dodziny ;)
Oceniono 0 razy
Gość
Aga jest wspaniałą kobietą, szkoda że doda nie miała w sobie EMPATII jak obrażała bogu ducha winną siostrę i jej matką, wtedy EMPATII I SZACUNKU NIE MIAŁA!@!!!! szulim zwisa to co doda o niej mówi;]
Oceniono 0 razy
Gość
Szulim to super babka!! a doda wielka oburzona a jak nabija się i obraża innych np. własną siostrę to jest dobrze, wielka chora na szpilkach i otwarciu sklepu hahaha
Oceniono 0 razy
Gość
oto autentyczny cytat jednego z wywiadów dody: "jak mi się znudzi to będę siedzieć na plaży i palcem piach z dupy wygrzebywać" i ta kobieta chce szacunku :)
Oceniono 0 razy
Gość
myślę że szulim nie śmiała się z samego upadku, tylko z całej SZOPKI jaka temu towarzyszy! doda zgrywa bidulkę, a wszyscy wiemy że to żałosna ściema!
Oceniono 0 razy
Gość
CZYŻBY RABCZEWSKA JUŻ ZAPOMNIAŁA JAK PRZEZ CALE LATA KRYTYKOWAŁA I WYŚMIEWAŁA SIĘ Z INNYCH?!?!?! RABCZEWSKA - przypomnij sobie jak publicznie wyśmiewałaś się z Górniak, Steczkowskiej, Jarosińskiej, Nergala, Majdana, swoja przyrodnia siostrę jak i jej matkę, Ewelinę Lisowska... i wiele wiele innych osob!!! Tobie wolno a innym nie???!! PS. Jak sama kiedyś powiedziałaś: KARMA WRACA!!!!
Oceniono 0 razy
Gość
Szulim straciła widzów tym programem..........i to nie z powodu oburzenia fanów Dody , nie jestem fanką ale program delikatnie mówiąc sięgnął dna!!!!!!!!!!!!!
Oceniono 0 razy
+ Pokaż więcej komentarzy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady