Ostałowskiej ograniczono rolę w "M jak Miłość"? Walczy o nią Krystian Wieczorek! "Zarabia kilkakrotnie razy mniej"

Dominika Ostałowska, Krystian Wieczorek

Ostatnio Dominika Ostałowska mniej pojawiała się na planie "M jak Miłość"? Powód? Podobno scenarzyści mocno okroili jej wątek w serialu.

Nagle z 20 dni zdjęciowych, kiedy grała Martę Budzyńską, zaczęła pojawiać się na planie 1-3 dni w miesiącu. A to przełożyło się, niestety, na zarobki aktorki, które zmniejszyły się kilkakrotnie - czytamy w "Na Żywo".

Ale podobno Krystian Wieczorek stanął w obronie partnerki z planu i poprosił, żeby nie ograniczać Ostałowskiej jej wątku. Krystian i Dominika w serialu grają małżeństwo, ale aktor przez różne inne propozycje nie przejmuje się tym, że mniej bywa na planie.

"On ją bardzo szanuje, uważa, że jest niezwykle zdolną aktorką, z którą grać to sama przyjemność. Niestety niewiele wskórał, ale za to swoją lojalnością niezwykle mocno ujął Dominikę" – zdradza informator "Na Żywo".

Czytaj więcej na http://www.pomponik.pl/plotki/news-dominika-ostalowska-zalamana-producenci-ograniczyli-jej-role,nId,2253610#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
On ją bardzo szanuje, uważa, że jest niezwykle zdolną aktorką, z którą grać to sama przyjemność. Niestety niewiele wskórał, ale za to swoją lojalnością niezwykle mocno ujął Dominikę – mówi informator "Na Żywo".
Podobno Dominika Ostałowska miała żal do Wieczorka, że nie zaprosił jej na swój ślub z Marysią Szafirską, ale chyba po takim geście nie ma chyba żadnych wątpliwości, że to prawdziwa przyjaźń.
 
Wiadomo też, że starsze wątki w serialu po chwili wyciszenia wracają i tylko patrzeć jak zawirowania w życiu Budzyńskich, w których wcielają się Dominika Ostałowska i Wieczorek znowu będą rozpalać emocje widzów.
 
 
14-letni syn Dominiki Ostałowskiej - Hubert też gra w M jak Miłość i to syna jej serialowego męża Andrzeja Budzyńskiego.
Dominika Ostałowska z synem Huberem
 
Dominika Ostałowska i Krystian Wieczorek w "M jak Miłość" grają małżeństwo, w którym miesza postać grana przez prawdziwą żonę aktora.
serial M jak Miłość
Fot. MTL Maxfilm
 
Dominika Ostałowska gra w "M jak Miłość" 16 lat.
M jak Miłość odc. 1230
Fot. MTL MaxFilm
Może Cię również zainteresować:

Dominika Ostałowska chce, by jej bohaterka cierpiała? "Im dramatyczniej, tym ciekawiej"

Czy lubisz wątek Marty i Andrzeja w M jak Miłość?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady