• Party

WYBIERZ Osobowość Mediów! Wielki PLEBISCYT magazynu "Party"!

Plebiscyt 10 lat Party - Osobowość 10-lecia

Królują w kolorowych magazynach, tabloidach, poważnych gazetach, w radiu, telewizji, wreszcie na Instagramie i Facebooku. Który z ludzi mediów ma największy wpływ na nasz sposób postrzegania świata? Czyje opinie szanujecie najbardziej? Kto robi najlepsze show w kraju? Głosujcie! Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na Wielkiej Gali z okazji 10-lecia magazynu "Party"! Głosowanie trwa do 10 września!

Nasze uzasadnienia poniżej.

Martyna Wojciechowska
Jedna z najjaśniejszych gwiazd TVN, gdzie już od ośmiu sezonów można oglądać jej program „Kobieta na krańcu świata” (śledzi go przez ten czas średnio 1,5 mln widzów). W styczniu tego roku została dyrektor kanału podróżniczego TVN, Travel Channel.

Szymon Majewski
Najpierw podziwialiśmy jego talent komiczny w programach „Mamy Cię!” i „Szymon Majewski Show” w TVN, a teraz w show „Nie mam pytań” i satyrycznym „Nieporadniku małżeńskim” w Radiu ZET. Satyryk, showman i aktor w jednym. Czy będzie waszym faworytem?

Dorota Wellman & Marcin Prokop
Nasi równolatkowie – od 10 lat są popularną parą prowadzących „Dzień dobry TVN” i przyciągają przed ekrany półmilionową widownię. Dowcipni, elokwentni, wyluzowani, zaskakujący – jednym słowem: niepowtarzalni!

Krzysztof Ibisz
Polski Benjamin Button – im starszy, tym młodziej wygląda. W telewizji Polsat prowadzi wszystkie imprezy stacji i „Taniec z gwiazdami”. Zawsze perfekcyjny, błyskotliwy i idealnie przygotowany, jest od lat wzorem prezentera. Czy to docenicie?

Karolina Korwin Piotrowska
Gospodyni „Magla towarzyskiego” w TVN Style, znana z ciętego języka, ostrych opinii i bezwzględności w swoich ocenach show-biznesu i jego gwiazd. Uznaniem cieszą się też pisane przez nią książki. Czy pokona konkurentów?

Może Cię również zainteresować:

"Przyjaciółki": W 10. sezonie rewolucja w życiu Zuzy! Wrócą... dawni bohaterowie! Co jeszcze?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady