Czy Oskar, syn Ewy Minge szybko zaprzyjaźnił się z obecnym mężem mamy? „Mój mąż zrobił jedną bardzo mądrą rzecz”

Oskar, syn Ewy Minge

 

Ewa Minge od roku jest szczęśliwą mężatką. Wcześniej długo wychowywała swoich dwóch synów - Oskara i Gaspara. Projektantce bardzo zależało, żeby synowie mieli dobry kontakt z obecnym mężem. W nowym wydaniu „Party”, Ewa opowiada w jaki sposób jej syn Oskar zaprzyjaźnił się z wybrankiem swojej mamy. 

 

- Dotychczas szalenie mi zależało, żeby synowie nie dorastali w poczuciu, że ciągle mają nowego tatusia. Dlatego długo traktowałam moje związki powierzchownie. Ale wiem, że synowie zawsze chcieli widzieć u mojego boku mężczyznę. Mój obecny mąż zrobił jedną bardzo mądrą rzecz: kiedy mnie poznał, bardzo szybko zrozumiał, co jest dla mnie najważniejsze. I zabrał ze sobą Oskara w służbową podróż. Po kilku dniach syn wrócił i powiedział: „Mamo, jeśli chcesz być szczęśliwa, to właśnie spotkałaś odpowiedniego faceta” - powiedziała projektantka we wspólnym wywiadzie z Oskarem Minge udzielonym  magazynowi „Party”.

 

W  tym samym wywiadzie można także przeczytać wyjątkowej więzi, która łączy Ewę z synami oraz ... dlaczego Oskar bił się w szkole. Wszystko w nowym, urodzinowym wydaniu „Party”.

 

Anna Mucha na okładce urodzinowego wydania Party!

Anna Mucha na okładce Party
Fot. Mat. promocyjne

 

Ewa Minge ścięła włosy

Ewa Minge, syn Oskar

Może Cię również zainteresować:

Małgorzata Rozenek miała wobec Ewy Minge wielki dług. W jaki sposób go spłaca? ZOBACZ

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy przyjaźnisz się ze swoimi rodzicami?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje