• Hades

Kelly Osbourne pod piorunującym wrażeniem Dody: Jest piękna i słodka

Kelly Osbourne o Dodzie w Small Talk Gosi Boy
Fot. ONS

Kelly Osbourne w zeszłym tygodniu odwiedziła Polskę. Gwiazda w naszym kraju promowała swój program "Fashion Police", który można oglądać na kanale E! Entertainment. Hollywoodzka wyrocznia stylu spędziła w Warszawie kilka dni, przez co miała sporo czasu, aby udzielić wywiadów.

Wielu dziennikarzy prosiło Kelly, aby wypowiedziała się i oceniła stylizację polskich gwiazd. Najwięcej komplementów zebrała Doda. W rozmowie z "Super Expressem" Osbourne stwierdziła nawet, że "chciałaby tak wyglądać, jak Dorota". Gosia Boy w swoim internetowym talk show "Small Talk" również poprosiła Brytyjkę o ocenę modowych looków Rabczewskiej.

- Jest fajna. Przypomina mi kogoś, kto chciałby upodobnić się do Rihanny. Ale myślę, że jest naprawdę piękna i słodka. Lubię, kiedy ludzie potrafią bawić się modą i ona to robi - wyznała Kelly.


Doda ostatnio przeszła kolejną modową metamorfozę i jak widać zmiana ta wyszła jej na dobre. Komplementy ze strony hollywoodzkiej gwiazdy świadczą o tym, że wokalistka śmiało może reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej. Przypomnijmy, że w zeszłym roku stylizacje Doroty wpadły w oko ludziom z otoczenia Jennifer Loepz i Rihanny. Zobacz: O co styliści Rihanny i J.Lo prosili Dodę?

Zagraniczne media o sukcesach Dody:

Może Cię również zainteresować:

Karolina Korwin-Piotrowska broni Agnieszki Chylińskiej, która odrzuciła propozycję Dody! Zobacz, co mówi!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady