Anna Mucha to kobieta kameleon! Dziś kończy 37 lat. Jak się zmieniała?

Anna Mucha kończy dziś 37 lat! A my, tradycyjnie już, przedstawiamy Wam oś czasu Party.pl. W krótkim filmiku zobaczycie, jak przez lata kariery w show-biznesie zmieniała się Anna Mucha. Zaczynało się całkiem niewinnie...

 

WIĘCEJ: TYLKO U NAS! Mucha OSTRO odpowiada Korwin Piotrowskiej na krytykę zdjęcia żegnającego Pyrkosza!

 

Anna Mucha świętuje 37. urodziny!

Na swoim koncie ma mnóstwo ról. Chociaż kojarzona jest głównie jako Madzia Marszałek z "M jak miłość", to nie można zapominać, że zaczynała karierę w bardzo ambitnych filmach. Zagrała m.in. w oscarowym filmie "Lista Schindlera". Kiedy dostała rolę Magdy w hicie TVP2 jej kariera nabrała tempa. W parze z kolejnymi rolami szły... skandale i kontrowersje (m.in. festiwal filmowy w Gdyni, który poprowadziła i została z niego szybko wyrzucona za wyrażanie na scenie ostrych opinii na temat twórców filmów). Anna Mucha dzięki swojej szczerości, bezkompromisowości i odwadze w wyrażaniu swoich poglądów szybko wyrosła na jedną z największych gwiazd w Polsce.

 

Zobacz: Mamuśka, gwiazda, skandalistka kończy dziś 36 lat. Anna Mucha na okładkach VIVY! Jest co wspominać

 

Zobacz też: Mucha pożegnała Pyrkosza nietypowym zdjęciem, Korwin ostro krytykuje aktorkę! W jej obronie stanął... Stanek!

 

Anna Mucha kilka lat temu. Nie była kiedyś taką seksbombą jak dziś.

Anna Mucha

 

Szerokim echem w mediach odbił się jej związek z Kubą Wojewódzkim. Dziś Anna związana jest z Marcelem Sorą i ma dwójkę dzieci: Teodora i Stefanię.

Anna Mucha z Kubą Wojewódzkim

 

Anna Mucha brała udział w większości show telewizyjnych w Polsce. Wygrała Taniec z Gwiazdami, a w Jak Oni Śpiewają zajęła 4. miejsce.

Anna Mucha

 

Anna Mucha

Czy lubisz Annę Muchę?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady