Oliwia P. wraca do starych nawyków? Instamatka, która znęcała się nad dzieckiem, znowu publikuje ZDJĘCIA

Fot. Instagram

 

Kilka tygodni temu w mediach głośno zrobiło się o sprawie Oliwii P., która do tej pory uchodziła za przykładną matkę oraz żonę. Kobieta prowadziła na Instagramie konto, które obserwowało dziesiątki tysięcy fanów. Oliwia P. pokazywała tam swoje luksusowe życie. Jednak główną gwiazdą na każdym zdjęciu, które publikowała, była jej malutka córeczka, Nela. Reporterzy "Uwagi!" dotarli jednak do przerażających faktów na temat tej rodziny...

 

Zobacz także: Idealna życie na Instagramie a w domu... Znana instamatka znęcała się nad córką?! Nagrania mrożą krew w żyłach!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Sylwia Lipka zdradziła: kto tak naprawdę prowadzi Instagramy Young Stars?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Oliwia P., znana instamatka, wróciła na Instagram

Niedawno wyszło na jaw, że Oliwia P. znęcała się nad swoją córką. Jej mąż ujawnił bowiem nagrania, na których wyraźnie widać, z jaką agresją kobieta odnosiła się do swojej córeczki. Oliwia P. życzyła jej między innymi śmierci, szarpała ją. Mariusz P. w rozmowie z reporterami "Uwagi!" wyznał, że jego żona większość czasu spędzała na malowaniu się i kupowaniu nowych ciuchów, zamiast na zajmowaniu się Nelą. Z kolei Oliwia P. twierdzi, że była maltretowana przez męża, który zdradzał ją i zostawiał na wiele dni samą z małym dzieckiem. Kobieta wyznała, że cierpiała na bulimię - również w ciąży.

 

Niedawno sąd zdecydował, że Nela będzie przebywała ze swoim tatą. Z kolei Oliwia P. obiecywała, że zacznie terapię i pracę nad sobą. Wygląda jednak na to, że nie jest jej łatwo. Jak się okazuje, Oliwia P. po raz kolejny założyła nowe konto na Instagramie, gdzie pokazuje między innymi fotografie swojej córki. 

- Jedyne oficjalne konto🔝 Tamto konto było prowadzone przez mojego męża i też przez niego zostało usunięte !!! Inne profile są fejkami❗️❗️❗️ Nelia 💔 - napisała na Instagramie Oliwia P.

Jak myślicie, czy ta historia może mieć happy end?

 

POLECAMY: "Okazała się potworem, zwracała się do córeczki per szmato!" Hyży i Bohosiewicz ostro o instamatce Oliwii P.

 

Oliwia P. wróciła na Instagram

Fot. Instagram

 

Ta historia mrozi krew w żyłach!

Fot. Instagram

Czy masz konto na Instagramie?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady