Olivier Janiak kończy dziś 42 lata! Zobaczcie, jak się zmienił! WIDEO

Olivier Janiak kończy we wtorek 17 maja 42 lata! Widać po nim, że ma już tyle lat? Naszym zdaniem, dziennikarz prezentuje się równie wspaniale jak kilka lat temu, a może nawet jeszcze lepiej! Zobaczcie, jak zmieniał się w ciągu ostatnich lat! Olivier Janiak od 2001 roku prowadzi kulturalno-towarzyski magazyn "Co za tydzień?".

 

W trakcie programu udało mu się przeprowadzić wywiady m.in. z: Bradem Pittem, Keanu Reevesem, Kevinem Spaceyem, Nicole Kidman, Robinem Williamsem, Kylie Minogue i Johnnym Deppem! To naprawdę imponująca lista znanych gwiazd na świecie! Janiak współprowadził również takie programy jak "Co za noc" i "Dzień Dobry TVN" razem z Magdą Mołek. Pamiętacie, że w 2005 roku wygrań "Taniec z Gwiazdami"? Tańczył wtedy z Kamilą Kajak. Od 2008 roku Janiak jest redaktorem naczelnym kwartalnika dla mężczyzn "Male Man".

 

Olivier Janiak prywatnie... Dziennikarz związany jest z modelką Karoliną Malinowską.  Mają trzech synów: Fryderyka (ur. 29 czerwca 2009) i Christiana (ur. 29 stycznia 2011) oraz najmłodszego syna Juliana urodzonego w 2013 roku.

 

Życzymy Olivierowi Janiakowi wszystkiego najlepszego!

 

Zobacz także: Steczkowska ma drogie auto, ale to Wojewódzki bije wszystkich na głowę! Zobacz samochody gwiazd

 

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są szczęśliwym małżeństwem.

Olivier Janiak, Karolina Malinowska
Fot. ONS

 

Życzymy Olivierowi najlepszego w dniu urodzin!

Karolina Malinowska, Olivier Janiak
Fot. ONS

Olivier Janiak bardzo się zmienił?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje