• patceg

Janiak to ojciec prawie idealny. Nowe show TVN pomogło mu poprawić relacje z synami

Olivier Janiak o "Małych Gigantach"
Fot. ONS

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są szczęśliwym małżeństwem od wielu lat. Para doczekała się trójki potomstwa, które potrafi ich zaskoczyć każdego dnia. Dzisiaj 4-letni Christian zrobił urocze zdjęcie śpiącym rodzicom, którym modelka pochwaliła się na Instagramie. Zobacz: Intymne zdjęcie Janiaka i Malinowskiej

Doświadczenie rodzicielskie sprawiło, że dziennikarz zdecydował się na udział w programie "Mali Giganci", w którym dzieciaki będą mogły zaprezentować swoje talenty przed jury. Janiak będzie pomagał uczestnikom przygotowywać się do odcinków na żywo i opanować stres. W najnowszym numerze "Party" prezenter wyznał, że show wiele wniosło do jego życia prywatnego i z pewnością wpłynie na jego relacje z synami:

To będzie piękny, pozytywny program i rodzicielska lekcja dla wszystkich. Dzięki "Małym Gigantom" uświadomiłem sobie, że nie odpuszczę sobie jako rodzic, że zawsze będę korzystał z tego, że mogę się bawić z synami. Teraz mój pięciolatek ma ochotę spędzać ze mną czas, ale za kilka lat może być zupełnie inaczej. Dziś chcę zaoferować swoim dzieciom partnerstwo, a nie tylko ojcostwo. Dzięki temu będą mieli we mnie przyjaciela - na zawsze. 

Karolinie Malinowskiej możemy tylko pozazdrościć takiego zaangażowanego męża.

Zobacz: Olivier Janiak znacząco schudł. Na ramówce TVN nową sylwetkę podkreślił skórzanym ubraniem
 
 

Malinowska i Janiak w Nowym Jorku:

Może Cię również zainteresować:

Roller Coaster, zjeżdżalnie i baseny - Energylandia to raj dla małych i dużych dzieci! Zobacz, jak bawiła się tam ekipa Party.pl!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady