Olga O. wydała oświadczenie w sprawie skradzionej biżuterii! "Żyłam uczciwie. To rujnuje moją karierę"

Zatrzymanie aktorki Olgi O.
Fot. mat. policji/srodmiescie.policja.waw.pl

Olga O., aktorka znana z serialu "Ojciec Mateusz", która jest podejrzewana o kradzież biżuterii z jednego z fitness klubów wydała oświadczenie! Łączna wartość biżuterii to około 50 tysięcy złotych. Na wideo, które nagrała aktorka możemy usłyszeć, że nie ukradła ona kosztownych pierścionków, a jedynie zapomniała zgłosić ich znalezienie na recepcji klubu. Jej zdaniem biżuteria wyglądała jak "świecidełka z supermarketu" i nie sądziła, że są aż tyle warte, co podało tvnwarszawa.tvn24.pl. A jak gwiazda tłumaczy się na krótkim filmiku?

W lutym br. poszłam na siłownię, z której stale korzystam. W ogólnodostępnej sali boksu znalazłam dwa pierścionki. Nie wiedziałam, do kogo one należą ani nie znałam ich wartości materialnej. Zdaję sobie sprawę z tego, że mogłam postąpić inaczej i zwrócić pierścionki na recepcję lub na policję. Nie zrobiłam tego, czego nie mogą sobie wybaczyć do dnia dzisiejszego. Nie chciałam nikogo skrzywdzić i nie podejrzewałam, że pierścionki pozostawione na siłowni mogą mieć jakąkolwiek wartość. Jak policja się do mnie zgłosiła dobrowolnie je oddałam. Dopiero od policji dowiedziałam się o wartości tej biżuterii. 

Olga O. podkreśla, że ostatnie wydarzenia i nagłośnienie sprawy rujnują jej plany zawodowe. Dodatkowo przeprasza właścicielkę biżuterii:

Chciałabym prosić, aby awantura medialna wokół mojej osoby ustała. Tyle lat żyłam uczciwie i to, że jestem aktorką nie powinno wszczynać ataków na taką skalę. To, że jestem znaną osobą jest również nieprawdą, ponieważ każdego dnia muszę walczyć o swoje marzenia. A sytuacja, która zaistniała rujnuje całkowicie moje życie zawodowe i moje zdrowie. Na koniec chciałabym przeprosić właścicielkę biżuterii. Nie chciałam wyrządzić żadnej krzywy, ani w żaden sposób jej zaszkodzić. Przepraszam.

Aktorce za kradzież biżuterii grozi 5 lat więzienia. Zobaczcie to nagranie!

 

Zobacz: Gwiazda serialu "Ojciec Mateusz" zatrzymana za kradzież! Chodzi o biżuterię za 50 tys. zł!​

 

Olga O. wydała oświadczenie w sprawie skradzionych pierścionków!

Olga O. tłumaczy się z kradzieży pierścionka. 

Olga O. wydała oświadczenie i tłumaczy się z kradzieży
Fot. YT

Może Cię również zainteresować:

Michał Szpak w "Kocham Cię, Polsko!". Kto jeszcze będzie gościem w programie?

Czy Olga O. powinna zostać skazana na 5 lat więzienia za kradzież biżuterii?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady