Olga Kalicka weźmie ślub jeszcze przed porodem? Znamy plany gwiazdy "Rodzinka.pl"

Olga Kalicka bierze ślub?

 

Olga Kalicka planuje szybki ślub ze względu na ciążę? Tak dziś informuje "Fakt", który twierdzi, że gwiazda serialu "rodzinka.pl" oraz programu "World of Dance" w Polsacie ma zamiar pobrać się jeszcze w tym roku. Czy to prawda?

Jak udało nam się dowiedzieć, rzeczywiście Olga planuje wyjście za mąż i to już na przełomie października i listopada. Jednak jej plany nie są pewne - a wszystko przez ciążę i nawał pracy - zdjęcia do serialu oraz program w Polsacie. Te dwie rzeczy pochłaniają ja najbardziej. Najprawdopodobniej, Kalicka i jej chłopak, Cezary, zdecydują się więc na ślub cywilny, skromniejszy i szybszy w przygotowaniu.

Przypomnimy - kilka dni temu Olga ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka:

Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli 😊Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku ♥️ Czekamy na Ciebie... 😍😍 Rodzice! 

 

Wybrankiem aktorki jest Cezary. Gwiazda nie chce o nim opowiadać, wiadomo jednak, że znają się już od czasów szkolnych. Niedawno odnowili kontakt i okazało się, że są sobie pisani. Czarek, który studiował w USA, ma zamiar przeprowadzić się do Polski. A więc jak rewolucja, to rewolucja! Czy już niebawem Olga stanie na ślubnym kobiercu?

 

Zobacz: To już piąty miesiąc, a brzuszka nie widać! Zobaczcie ostatnie zdjęcia Olgi Kalickiej

 

Olga Kalicka jest w piątym miesiącu ciąży. 

Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia

Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia

 

Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia

Może Cię również zainteresować:

Meghan Markle, Olga Kalicka, Kasia Tusk i nie tylko! Które gwiazdy jeszcze zostaną mamami w 2019 roku?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Czy szybki ślub to dobry pomysł?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady