Olga Frycz nie może wrócić do figury sprzed ciąży! Zdradziła, ile waży

Olga Frycz
Fot. instagram@tojafrycz

 

Pod koniec roku Olga Frycz zdecydowała się na odważne wyznanie dotyczące jej sylwetki. Aktorka dementując plotki na swój temat wyznała, że dwa miesiące po porodzie nie może pochwalić się idealną figurą. 32-latka, która w ciąży dużo przytyła znów odniosła się do swojej wagi. Jak się okazuje, walka o dawne kształty nie jest wcale taka prosta jak mogłoby się wydawać...

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Frycz o pracy na planie "M jak miłość: "Nikt nikogo nie szanował!". Co na to Kasia Cichopek? Było aż tak źle?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Olga Frycz komentuje swoją sylwetkę 

 

Pod koniec września Olga Frycz po raz pierwszy została mamą. Aktorka przywitała na świecie córeczkę, która otrzymała na imię Helenka. Córka Jana Frycza w porównaniu do niektórych gwiazd nie może wciąż wrócić do dawnej sylwetki. O problemach z wagą opowiedziała miesięcznikowi "Skarb". 

W ciąży przytyłam 22 kilogramy, a to naprawdę dużo jak na mnie, bo jestem dość drobna. Ale na wszystko przyjdzie czas, na razie nie mogę się jeszcze zbytnio przemęczać. Jak tylko będę mogła, zrzucę pociążowe kilogramy, bo o wiele lepiej czuję się, kiedy jestem fit, kiedy mam swoją wagę- wyznała.

 

Dodała, że bardzo podziwia Anię Czartoryską i Maję Bohosiewicz, które również są mamami i świetnie dają sobie ze wszystkim radę.

 

Nie wyobrażam sobie, jak można urodzić dziecko i zajmować się nim w kolejnej, początkowej ciąży - stwierdziła Olga.

 

32-latka wyznała, że odkąd ma córkę zmieniła się jej relacja z mamą. Wciąż nie może takżę wyjść z podziwu jak udało się jej mamie wychować trójkę dzieci. Olga zdradziła jeszcze, że marzy o wyprowadzce z Warszawy i własnej agroturystyce. Czy otworzy własny biznes? 

 

Zobacz: Oto największe hity z wyprzedaży w Zarze, Reserved, Mohito i innych sieciówkach, które kupisz... do 100 zł! 

 

Olga Frycz jest mamą Helenki 

Olga Frycz
Fot. Instagram

 

Aktorka nie może poradzić sobie z dodatkowymi kilogramami po ciąży

Olga Frycz
Fot. Instagram

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady