Olga Frycz ma dość?

Fot. ONS

Olga Frycz jest młodą aktorką, ale fantastycznie zagrała w filmie "Wszystko co kocham". Jego reżyserem był Jacek Borcuch, który szybko uległ urokowi aktorki i zostawił dla niej żonę- Ilonę Ostrowską. Jak donosi dziennik "Fakt", reżyser musi teraz podjąć trudną decyzję. Olga ma dość bycia drugą i właśnie postawiła Borcuchowi twarde warunki. Albo wniesie pozew o rozwód z żoną, albo między nimi wszystko skończone.

- Ona i tak długo wytrzymała. Przez pierwsze miesiące żyła na fali zakochania, ale potem zrozumiała, że na dłuższą metę tak nie da się żyć. Otoczenie ją oceniało, ludzie źle o niej mówili. Zaczęła namawiać Jacka, by w końcu rozwiązał tę trudną dla nich wszystkich sytuację. Niestety nic to nie dało. Dlatego Olga w końcu postawiła mu ultimatum. Musi podjąć decyzję do końca wakacji - powiedział dziennikowi znajomy pary.

Zanosi się na to, że Jacka Borcucha czekają wyjątkowo gorące wakacyjne miesiące. Bo z jednej strony jest kobieta, z którą łączy go ślub, z drugiej kobieta, z którą łączy go bardzo głośny romans.

daks

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Widzowie grożą koleżance Basi Kurdej Szatan, która też jest znaną aktorką! O co chodzi?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady